Takiej Weroniki Książkiewicz jeszcze nie widzieliście. Ciemne włosy to dopiero początek. "Rosyjska agentka na misji"

Weronika Książkiewicz pracuje obecnie na planie filmu "Furioza". Aktorka dla roli postanowiła przejść radykalną metamorfozę. Po jej długich blond włosach nie został ślad. Teraz ma fryzurę "na chłopczycę". Jednak w tej przemianie nie tylko o włosy chodzi!

Weronika Książkiewicz niedawno naprawdę mocno nas zaskoczyła. Piękna aktorka pozbyła się zjawiskowych blond włosów na rzecz bardzo krótkiej fryzury. Efekt? Zmiana jest ogromna! A wszystko to dla roli w filmie "Furioza". Produkcja opowiada historie polskich chuliganów kiboli w oparciu o prawdziwe relacje policjantów, gangsterów i agentów Centralnego Biura Śledczego. 

Zobacz wideo

Weronika Książkiewicz prezentuje nowy wizerunek

Niedawno Weronika pochwaliła się nowym zdjęciem z planu do filmu, na którym ponownie zaprezentowała swój nieznany jeszcze dobrze wizerunek. Aktorka pozuje w krótkiej, seksownej mini i wygląda naprawdę drapieżnie. 

Rosyjska agentka na misji - napisała pod zdjęciem Książkiewicz.
 

Reakcje widzów? Podobnie jak nasze. Prawie odebrało im mowę!

O słodki Jezu w morelach.
Petarda!
Cudowna - piszą.

Zmiana spora, ale czy również uważacie, że na plus? Dajcie znać. My już nie możemy doczekać się premiery "Furiozy". Przypomnijmy, że sporą metamorfozę na rzecz tej produkcji przeszedł też Mateusz Damięcki, który ogolił się na łyso. Mamy nadzieję, że te zmiany były warte ról!

DH

Więcej o: