"The Voice Senior". Padło nazwisko kolejnej jurorki. TVP jest pewna, że przyciągnie jeszcze więcej widzów

Jeszcze w tym roku widzowie TVP2 zobaczą na antenie nowy program "The Voice Senior". Produkcja jest w trakcie kompletowania trenerów, ale padają już pierwsze nazwiska. Portal Przeambitni podaje, że prawdopodobnie na fotelu zobaczymy Alicję Majewską.
Zobacz wideo

Już jesienią rusza nowy program TVP2. Po sukcesie "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" produkcja przygotowała format przeznaczony dla starszych osób, które marzą o karierze i chcą zaprezentować swoje umiejętności muzyczne. Jak na razie nie podano oficjalnie, kto poprowadzi show, ani kto będzie trenerem, ale padają już pierwsze nazwiska.

Zobacz też:  Nadchodzi nowe show dla seniorów! W jury "The Voice Senior" m.in. Maryla Rodowicz

"The Voice Senior". Alicja Majewska będzie trenerem?

Jakiś czas temu spekulowano, że uczestników oceniać będą Maryla Rodowicz i Beata Kozidrak. Dołączyć mieli do nich Majka Jeżowska oraz Michał Szpak. Mówiono też o udziale Andrzeja Piasecznego oraz Marka Piekarczyka. Teraz portal Przeambitni podaje, że produkcja zaproponowała współpracę Alicji Majewskiej, z którą ponoć już podpisali kontrakt. Mają nadzieję, że artystka przyciągnie widzów:

TVP bardzo długo zastanawiało się jak odświeżyć program i pokazać nową osobę, którą jednocześnie mogą pokochać widzowie muzyczne show i zaryzykowali i zaangażowali Panią Alicję Majewską. Pani Alicja w tym tygodniu podpisała umowę z producentami i bardzo jest zadowolona, że weźmie udział w tym formacie - zdradziło źródło portalu.

Dziennikarze dotarli też do nowych rewelacji. Jak donoszą, emisja programu zostanie przesunięta w czasie! Ponoć pierwsze odcinki zostaną pokazane na antenie dopiero w grudniu.

Premiera programu ma się odbyć w grudniu bieżącego roku, a zdjęcia ruszają już w połowie lipca 16-18 lipiec - donoszą.

W sumie taka opcja jest bardzo prawdopodobna. Oprócz tego, że nie wiadomo, kto tak naprawdę zasiądzie na fotelach trenerów, to TVP szuka także odpowiedniego prowadzącego. Typowano, że gospodynią programu zostanie Marta Manowska, jednak ona wyznała, że nie dostała takiej propozycji - choć nie ukrywa, że chciałaby się sprawdzić w tej roli. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Chcielibyście zobaczyć Alicję Majewską w programie? Uważacie, że to słuszny wybór?

AW