Brzydal z "Warsaw Shore" obrzydliwie sobie "zażartował". Nic dziwnego, że spłynęła na niego fala krytyki. Najgorszy jest opis do zdjęcia

Brzydal z "Warsaw Shore", czyli Marcin Maruszak, chciał być "zabawny", dlatego zażartował sobie z jednej z większych tragedii, jakie dotknęły Europę Wschodnią w ostatnich 30 latach. Dodał niesmaczne zdjęcie z "bękartem Czarnobyla".

Marcin Maruszak znany jako Brzydal z "Warsaw Shore" uznał, że zabawnie będzie zażartować z katastrofy w Czarnobylu. Z tej okazji, wpasowując się w ostatni trend związany z serialem HBO, dodał zdjęcie z rekwizytem odwołującym się bezpośrednio do wydarzeń z 1986 roku.

Brzydal z "Warsaw Shore" żartuje z katastrofy w Czarnobylu

Krótkowzroczny żart uczestnika "Warsaw Shore" spowodował falę krytyki, jaka się wylała na Brzydala na Instagramie po tym, jak pokazał zdjęcie siebie z lalką-niemowlęciem na dłoni. Lalka była specyficzna, z gatunku tzw. "ugly dolls", cała w farbie imitującej krew, zaś na twarzy miała mini-maskę przeciwgazową. I jeszcze pół biedy, żeby na tym poprzestał. Brzydal jednak postanowił być zabawny na siłę i dołączył do zdjęcia króciutki opis:

Pasuje mi Rola Tatusia? Bękart Czarnobyla, taki mały słodziak :D
 

Niskich lotów "żart" nie spodobał się większości jego fanów. Część po pierwsze nie rozpoznała, że dziecko jest sztuczne. Jednak pozostali krytykujący zarzucają mu zwyczajnie brak wyczucia i robienie sobie żartów z tragedii, która wciąż jest żywa w świadomości wielu ludzi.

Bardzo, k..., śmieszne. Ciekawa jestem, czy gdyby taka tragedia naprawdę dotknęła Twoją rodzinę lub dziecko też byś się tak śmiał. Żałosne.
Hejt jest zły, ale podśmiech**ki z tej tragedii już ok?
To była katastrofa na ogromną skalę, jestem zbulwersowana tym podejściem.
Dorzuć jeszcze selfie z Auschwitz, to się wszyscy posr**my ze śmiechu.

A Brzydal, jak to Brzydal, uznał, że żart jest udany, skoro tyle osób ma, tu cytat, "kołki w d**ie". Czy to wypada, odpowiedzcie sobie sami. Przypomnijmy tylko, że skutki awarii reaktora w Czarnobylu wiele osób odczuwa do dziś, zaś w wyniku awarii i późniejszego promieniowania zginęło w sumie około 150 ludzi. Przesiedlono prawie 400 tysięcy mieszkańców.

Zobacz wideo