Gwyneth Paltrow zdradziła swój sposób na udany związek. Jest dość kontrowersyjny, ale podobny polecała Kinga Rusin

Gwyneth Paltrow ma swoistą receptę na udany związek. Z mężem podjęli decyzję o tym, że dalej będą mieszkać osobno.

W zeszłym roku Gwyneth Paltrow po raz drugi wzięła ślub. Jej mężem został scenarzysta Brad Falchuk. Aktorka niedawno udzieliła wywiadu dla miesięcznika "Style Magazine", w którym wyznała, jak wygląda jej wspólne życie z ukochanym. Okazuje się, że nie zdecydowali się zamieszkać ze sobą i spędzają razem zaledwie kilka dni w tygodniu.

Zobacz wideo

Gwyneth Paltrow nie mieszka z mężem

Jak się dowiadujemy, mąż nocuje w jej domu w Los Angeles tylko przez 4 noce. Później wraca do swojej posiadłości położonej również w "mieście aniołów". Dzięki temu unikają rutyny i nudy, a gdy się spotykają, mają wiele tematów do rozmów. Gwyneth zapewnia, że wielu jej znajomych gratuluje im pomysłu.

Wszystkie znajome małżeństwa mówią, że to, jak ze sobą funkcjonujemy, brzmi idealnie i nie powinniśmy niczego zmieniać - powiedziała w wywiadzie.
 

Podobne podejście ma Kinga Rusin. Od kilku lat mieszka z Markiem Kujawą, jednak dalej mają dwa mieszkania. Jak przyznała w wywiadzie dla Plejady, rozdzielają się, kiedy dziennikarka musi wstać wcześnie rano do pracy.

Włączam wtedy światło, muzykę, żeby się dobudzić. Nie ma sensu, żeby Marek zrywał się razem ze mną. Wtedy się rozdzielamy. To taki przywilej nowoczesnego związku - wyznała.

Ten sposób może wydawać się dość kontrowersyjny, jednak musimy przyznać, że ma też kilka plusów. A Wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.