Irina Shayk po rozstaniu z Bradley'em Cooperem wyjechała na Islandię. Towarzyszy jej mężczyzna, z którym była już widziana tuż po wyprowadzce

Irina Shayk i Bradley Cooper nie są już razem. Modelka wyprowadziła się z ich domu i zabrała ze sobą córkę, 2-letnią Leę. Teraz wybrała się na Islandię.
Zobacz wideo

O kryzysie w związku Iriny Shayk i Bradley'a Coopera mówiło się od kilku miesięcy. Plotkowano o tym, że aktor ma romans z Lady Gagą, z którą grał w filmie "Narodziny gwiazdy". Choć nigdy nie odnieśli się do tych informacji, to jednak doszło rozstania jednej z najpiękniejszych par w show-biznesie.

Zobacz: Irina Shayk wyprowadziła się od Coopera. Zdjęcia z walizkami to dowód ostateczny. "People": Podzielą się opieką nad córką

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się

Mówi się, że piosenkarka nie jest bezpośrednią przyczyną. Jak podaje portal hollywoodlife.com, jedynie połączyła ich przyjaźń, a oni poznali się akurat w czasie, kiedy "oboje byli w związkach, które się rozpadły". Zagraniczne media spekulują, co tak naprawdę mogło się stać. Pojawiają się teorie, że poszło o inne podejście Iriny i Bradley'a do charakteru ich związku - ona chciała "bardziej medialny", a on ceni sobie prywatność. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Niestety, nie znaleźli kompromisu i dziś układają sobie życie osobno.

O ile Bradley nieco się usunął w cień po rozstaniu, to Irina nie zamierza płakać w domu. Niedawno była widziana na ulicach Nowego Jorku w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Okazał się nim agent modeli Ali Kavoussi. Jednak atmosferę podkręca fakt, że nie współpracują ze sobą. Najwidoczniej mają bliższe relacje i wyjechali razem na Islandię. Modelka wzięła udział w sesji zdjęciowej jednej z włoskich marek modowych. Oprócz pracy na planie zdjęciowym, zwiedzają i doskonale się bawią. Wiemy to z jego profilu. Na InstaStories udostępnił nagranie, na którym oznaczył Irinę. Ona jest bardziej tajemnicza i nie wspomina o jego obecności. Dodał też ich wspólne zdjęcie, towarzyszył im fotograf.

Zwiedzamy Islandię z moimi kochanymi @irinashayk @giampaolosgura - napisał.

Myślicie, że może ich coś łączyć?

AW