Małgorzata Socha pochwaliła się, jak spędziła Dzień Dziecka. Internauci komentują: Uwielbiam cię za normalność

Małgorzata Socha spędziła Dzień Dziecka razem z dziećmi w domu. Na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje z córkami. Widać, że świetnie się bawiły.
Zobacz wideo

Polskie gwiazdy w różny sposób świętowały Dzień Dziecka. Niektórzy z nich pokazali na Instagramie, jakie atrakcje przygotowali dla swoich pociech. Jedną z takich osób jest Małgorzata Socha, która z tej okazji zorganizowała przyjęcie w ogrodzie.

Małgorzata Socha o Dniu Dziecka

Aktorka przyznała, że nie tylko jej dzieci, czyli 6-letnia Zofia, 2-letnia Barbara i roczny Stanisław, uwielbiają ten dzień. Sama jest jego fanką. Na zdjęciu, jakie dodała, widzimy, że zadbały o wyjątkowy klimat. Siedzieli na kocu, a światło zapewniały lampki. Dziewczyny wzniosły nawet toast.

Oooch, co to był za dzień pełen wrażeń! Dzień Dziecka to chyba moje ulubione święto w roku. A to dlatego, że oprócz moich słodkich skarbów, świętuję także… i ja. Kto z nas nie ma w sobie choć trochę dziecięcej radości? - napisała pod zdjęciem.
 

Internauci zostawili wiele miłych słów pod adresem aktorki i tego, że nie zachowuje się jak gwiazda. Ujęło ich to, że nie wymyśla nie wiadomo jakich atrakcji dla siebie i dzieci, tylko spędza ten dzień bardzo zwyczajnie.

Socha, uwielbiam cię za normalność.
Widać tę radość z udanego dnia. Życzę, aby wszystkie dni w roku były radosne, pełne miłych wrażeń.
Jest pani niezwykle inspirująca. Bardzo serdecznie pozdrawiam - piszą.

To prawda, że Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej naturalnych i zwyczajnych gwiazd. A Wy jak świętowaliście Dzień Dziecka?

AW