Barbara Kurdej-Szatan znów chwali się krótkimi włosami, ale tym razem wszyscy patrzą na jej nowe brwi. "Tragedia". Komentuje nawet jej siostra

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła obciąć włosy i nieco je rozjaśnić. Oprócz tego, przyciemniła brwi, co nie przypadło do gustu jej fanom.
Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Aktorka postanowiła radykalnie zmienić fryzurę. Nie jest już długowłosą blondynką, jaką ja wszyscy doskonale znamy. Teraz ma krótkiego, mocno rozjaśnionego boba, a przy okazji, przyciemniła sobie brwi, które są prawie czarne. Taki look zdecydowanie nie spodobał się jej fanom.

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę, a opinie jej fanów podzielone. "Pięknie, jednak wolę Cię w długich"

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za zmianę wyglądu

Internauci nie zareagowali zbyt pochlebnie na nowy wizerunek Basi. Aktorka pokazała na Instagramie swoje najnowsze zdjęcia. Zapytała fanów, jak im się podoba, jednak chyba nie takiej odpowiedzi się spodziewała... 

 
Dla mnie tragedia. Przepraszam za szczerość. Ani ten kolor włosów, ani brwi malowane. Nie pasuje do Ciebie kompletnie. Jak inna osoba. Przepraszam, ale to moje zdanie. Basiu zapuszczaj włosy.
Za mocne brwi, za bardzo widoczne.
10 lat starzej przez te brwi - czytamy.

Nawet jej siostra w zabawny sposób skrytykowała metamorfozę.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan screen Instagram/kurdejszatan

Na szczęście, Basia ma sporo dystansu do siebie i z pewnością nie przejmuje się negatywnymi opiniami. Najważniejsze, aby jej samej się podobało.

JP