Magda Świderska z "Projekt Lady" na okładce CKM-u. Internauci przyczepili się do jej odważnej pozy. "Bardzo niekorzystna, a szkoda"

Magda Świderska, uczestniczka 2. edycji programu "Projekt Lady", pojawiła się na okładce magazynu CKM. Nie ukrywa, że spełniło się jedno z jej marzeń.
Zobacz wideo

Do sprzedaży trafił właśnie najnowszy numer magazynu CKM. Na okładce pojawiła się jedna z uczestniczek 2. edycji programu "Projekt Lady" - Magda Świderska. Celebrytka nie tylko wzięła udział w sesji zdjęciowej, lecz także udzieliła wywiadu.

Magda z "Projektu Lady" na okładce CKM

Zdjęcie okładki znajduje się na instagramowym profilu Magdy, która zachęca przy okazji do zakupu magazynu.

Jest i ono. Już dostępne w sklepach. Zapraszam do zakupu @ckmpolska. W środku nie tylko zdjęcia, możecie również przeczytać wywiad ze mną. Jest to dla mnie naprawdę szczególny moment i swego rodzaju spełnienie jednego z marzeń. Mam nadzieje, że Wam się spodoba - napisała.
 

Okładka wywołała poruszenie wśród fanów Świderkiej. Kiedy jedni gratulowali, drudzy zwrócili uwagę na niezbyt korzystne zdjęcie. Faktycznie, o ile do połowy sylwetki jest w porządku, to jej nogi wyszły dość dziwnie.

Poza bardzo niekorzystna, a szkoda - piszą ze smutkiem.

A Wy jak uważacie? Naszym zdaniem krytyka jest zasadna.

AW