Gala Plejady 2019. Julia Wieniawa zaszalała z rozcięciem i zaliczyła wstydliwą wpadkę. Na czerwonym dywanie pokazała... majtki

Julia Wieniawa jest obecnie najgorętszym nazwiskiem polskiego show-biznesu. Jej każdorazowe pojawienie się na czerwonym dywanie jest szeroko komentowane w mediach. Jednak tym razem nie o taki rozgłos jej chodziło. Aktorka pokazała więcej, niż chciała

Julia Wieniawa jest bez wątpienia największą gwiazdą młodego pokolenia. Aktorka wyrasta na ikonę stylu, której stylizacje zawsze zachwycają i wzbudzają sensację. Do tej pory udawało się jej uniknąć modowych wpadek. Jednak podczas Gali Plejady 2019 postawiła na zbyt odważne rozcięcie.

Zobacz wideo

Julia postawiła na elegancka suknię rodem z Hollywood. Dzięki licznym rozcięciom zwracała uwagę fotoreporterów, którzy kierowali swoje obiektywy głównie w kierunku jej biustu. Trzeba przyznać, ze Wieniawa zdaje sobie sprawę ze swojej zjawiskowej urody i uwielbia prowokować. Jednak tym razem zgubiła ją chyba zbytnia pewność siebie.

Stawiając na tak odważne rozcięcie musiała się liczyć z tym, że może zaliczyć wpadkę - i tak się właśnie stało. Kiedy pozowała na czerwonym dywanie, w pewnym momencie wszyscy ujrzeli jej bieliznę.

Jak myślicie, Julia Wieniawa wyciągnie wnioski na przyszłość?

AD