Eurowizja 2019. Roksana Węgiel w Izraelu bryluje na konferencjach. Wygląda jednak bardzo skromnie

Eurowizja 2019. Roksana Węgiel pojawiła się w Izraelu, gdzie w sobotę odbędzie się 64. Konkurs Piosenki Eurowizji. Piosenkarka jest rozchwytywana przez dziennikarzy.
Zobacz wideo

Przed nami kolejny Konkurs Piosenki Eurowizji. W tym roku reprezentuje nas zespół Tulia, który pojawi się na scenie z piosenką "Pali się" (Fire of Love). Najpierw jednak muszą wziąć udział we wtorkowym półfinale. W Tel Awiwie pojawiła się także zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, czyli Roksana Węgiel.

Eurowizja 2019. Roksana Węgiel wspiera Tulię

Piosenkarka oprócz tego, że wspiera dziewczyny z Tulii, to przy okazji promuje swój nowy singiel "Lay Low". Od dwóch dni udziela wywiadów i rozmawia z dziennikarzami. 14-latka jest tam prawdziwą gwiazdą i bryluje na konferencjach. Pojawiła się także na nagraniu promującym wydarzenie. Towarzyszyły jej dziewczyny z zespołu Tulia, z którymi zaśpiewała fragment ich piosenki, którą usłyszymy w pierwszym półfinale.

 

Nastolatka jednak nie szaleje ze stylizacjami. Postawiła na wygodę i wygląda dość skromnie. Miała na sobie m.in. białą koszulkę z nadrukiem oraz szerokie dżinsy z dziurami. Później było bardziej kolorowo. Bez wątpienia zwycięstwo w konkursie otworzyło jej drzwi do międzynarodowej kariery i stała się gwiazdą.

Jak oceniacie szanse Polski na Eurowizji?

AW