Tak gorących zdjęć Natalii Siwiec dawno nie widzieliśmy, a niektórzy patrzą tylko na brzuch. "Niekorzystnie". Serio?!

Natalia Siwiec przebywa obecnie na Seszelach. Rodzinny urlop relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pochwaliła się już między innymi zdjęciem w stroją kąpielowym, na którym zdaniem niektórych jej "fanów" wyszła niekorzystnie.

Nie mamy żadnych wątpliwości, że Natalia Siwiec może pochwalić się świetną sylwetką. Zwłaszcza, że ma za sobą ciążę. Jak na młodą mamę wygląda super, aczkolwiek niedawno pewna część internautów postanowiła skrytykować jej figurę, a dokładniej brzuch. 

Zobacz wideo

Natalia Siwiec w stroju kąpielowym. W komentarzach burza

Natalia Siwiec zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bardzo seksownym, czerwonym stroju kąpielowym. Jak już wspomnieliśmy, uwagę internautów zwrócił jej brzuch. 

Niekorzystnie...
Brzuch brzydko się układa, biust też.
Chyba przytyłaś na brzuchu - czytamy.
 

Patrząc na te zdjęcia, naprawdę trudno nam uwierzyć w komentarze internautów. Na szczęście w obronie gwiazdy stanęła spora część jej prawdziwych fanów. 

Jak ktoś wstawia wyretuszowane zdjęcie, to jest lawina komentarzy, że sztucznie, że nikt tak nie wygląda. Tutaj widać trochę brzucha (skóry) i już ze zdjęcie niekorzystne. To jakie jest w takim razie korzystne?
Wszyscy piszą, że niekorzystnie, że brzuch, to i tamto... Każdy człowiek ma brzuch, brzuch jednego dnia jest płaski a innego odstaje, nie zapominajmy że Natalia jest po ciąży i i tak wygląda świetnie, jak dla mnie super, że zdjęcie nie jest wyretuszowane i pokazuje rzeczywistość, a nie to co ma nas kobiety ogłupiać i nakręcać do dążenia do próby bycia ideałem których nie ma. Jak dla mnie wygląda pięknie.

I my się z tymi głosami w pełni zgadzamy. Naturalność powinna być przez nas doceniana, a nie krytykowana. 

DH