Tak gorących zdjęć Natalii Siwiec dawno nie widzieliśmy, a niektórzy patrzą tylko na brzuch. "Niekorzystnie". Serio?!

Natalia Siwiec przebywa obecnie na Seszelach. Rodzinny urlop relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pochwaliła się już między innymi zdjęciem w stroją kąpielowym, na którym zdaniem niektórych jej "fanów" wyszła niekorzystnie.

Nie mamy żadnych wątpliwości, że Natalia Siwiec może pochwalić się świetną sylwetką. Zwłaszcza, że ma za sobą ciążę. Jak na młodą mamę wygląda super, aczkolwiek niedawno pewna część internautów postanowiła skrytykować jej figurę, a dokładniej brzuch. 

Zobacz wideo

Natalia Siwiec w stroju kąpielowym. W komentarzach burza

Natalia Siwiec zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bardzo seksownym, czerwonym stroju kąpielowym. Jak już wspomnieliśmy, uwagę internautów zwrócił jej brzuch. 

Niekorzystnie...
Brzuch brzydko się układa, biust też.
Chyba przytyłaś na brzuchu - czytamy.

Patrząc na te zdjęcia, naprawdę trudno nam uwierzyć w komentarze internautów. Na szczęście w obronie gwiazdy stanęła spora część jej prawdziwych fanów. 

Jak ktoś wstawia wyretuszowane zdjęcie, to jest lawina komentarzy, że sztucznie, że nikt tak nie wygląda. Tutaj widać trochę brzucha (skóry) i już ze zdjęcie niekorzystne. To jakie jest w takim razie korzystne?
Wszyscy piszą, że niekorzystnie, że brzuch, to i tamto... Każdy człowiek ma brzuch, brzuch jednego dnia jest płaski a innego odstaje, nie zapominajmy że Natalia jest po ciąży i i tak wygląda świetnie, jak dla mnie super, że zdjęcie nie jest wyretuszowane i pokazuje rzeczywistość, a nie to co ma nas kobiety ogłupiać i nakręcać do dążenia do próby bycia ideałem których nie ma. Jak dla mnie wygląda pięknie.

I my się z tymi głosami w pełni zgadzamy. Naturalność powinna być przez nas doceniana, a nie krytykowana. 

DH

Więcej o:
Komentarze (57)
Tak gorących zdjęć Natalii Siwiec dawno nie widzieliśmy, a niektórzy patrzą tylko na brzuch. "Niekorzystnie". Serio?!
Zaloguj się
 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 24 razy 22

  Ona ma tyle wspólnego z gwiazdorstwem, co ja z baletem. Czyli g* *no. Więc niech plotek pochwali się uczciwością i nie nazywa jej gwiazdą, bo to obraza dla ikon gwiazdorsta, które naprawdę coś znaczą. A ona czym może się zapisać w historii gwiazdorstwa? Sweet fociami na instagramie? Puknijcie się w głowę redaktorzy plotka.

 • rzywwy

  Oceniono 14 razy 12

  Dwa warkocze i jedno krocze...

 • dawid12399

  Oceniono 12 razy 8

  Czy ona ma na tyłku wytatuowanego buraka?

  A tak ogólnie. FUJ!

 • Gość: Dópa

  Oceniono 9 razy 5

  Zwiśnięte silikony, obrzydliwie rozkraczona i płaska dópa. Słabe i niesmaczne.

 • Gość: V

  Oceniono 8 razy 4

  Śmieszy mnie ta moda na babcine majciory 😂😂😂

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Pyzy Polskie, przepis 2 kartofle o rozm 5DD, 5kg słoniny /łoju z opasa pasa , 4 m
  makaronu włoskiego włosistego , pusty gar, durszlak, łychę mieszadło, ozory świńskiej najdłuższe,, 3 kg pudru mącznego. PYZY NA POLSKICH DROGACH. w Garrkuchniach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX