Natalia Szroeder nową ambasadorką Oriflame. Na ściance wyglądała pięknie. Seksowna sukienka odsłoniła nogi. Ma się czym pochwalić

Natalia Szroeder została nową ambasadorką Oriflame. Piosenkarka pojawiła się na wydarzeniu marki, zaśpiewała dwie piosenki i pozowała fotografom. Prezentowała się świetnie.

Natalia Szroeder rzadko pojawia się na imprezach show-biznesowych. Teraz została twarzą marki Oriflame. Twarz artystki możemy zobaczyć w nowym katalogu, a na evencie promującym współpracę nie zabrakło oczywiście głównej gwiazdy wydarzenia.

Zobacz wideo

Piosenkarka zaprezentowała się w zwiewnej, asymetrycznej kreacji. Połowa sukienki zasłaniała ciało, a druga część odsłaniała zgrabne nogi i część dekoltu. Natalia jest bardzo szczupła, widać, że sporo pracuje nad swoim ciałem i są efekty - szczerze sądzimy, że Szroeder to właścicielka jednych z najpiękniejszych nóg wśród polskich gwiazd.

Artystka wykonała dwie piosenki. Więcej jej zdjęć możecie zobaczyć w nowym katalogu Orilflame i oczywiście w naszej galerii.

jm