Emily Ratajkowski przyszła na MET Gala 2019 prawie nago. Jej ciało okrywały jedynie cienkie paski materiału. I to w newralgicznych miejscach

MET Gala 2019 to niekwestionowane święto mody. Na czerwonym dywanie w Metropolitan Museum of Arts zobaczyliśmy najodważniejsze kreacje tego roku. Show skradła Emily Ratajkowski, która przyszła prawie całkiem nago.

MET Gala 2019 zgromadziła największe gwiazdy światowego formatu. W tym roku motyw przewodni imprezy brzmiał: Kamp: Notatki o Modzie. Miało być odważnie, przaśnie i bajkowo. Na czerwonym dywanie było to widać aż nadto. Jedną z najbardziej efektownych kreacji miała Emily Ratajkowski.

Modelka pojawiła się na gali w odważnej sukience Dundas. Szczególną uwagę zwrócił odważny dekolt, który rozbudził tylko wyobraźnię. Nie dość, że podkreślił biust Emily, to odsłonił jej umięśniony brzuch. Cała suknia iskrzyła się od stóp do głowy, łącznie ze skrzydlatym hełmem. Trzeba przyznać, że Ratajkowski wyglądała w nim jak seksowna wersja mitologicznego Hermesa.

Jednak strój to nie wszystko. Przeszywające spojrzenie modelki powoduje ciarki na całym ciele. Trzeba przyznać, że Emily wie, jak zwrócić uwagę fotoreporterów.

AD

Więcej o:
Komentarze (159)
Emily Ratajkowski przyszła na MET Gala 2019 prawie nago. Jej ciało okrywały jedynie cienkie paski materiału. I to w newralgicznych miejscach
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 116 razy 66

  ta jak dupy i cyców nie pokaże to nie jest sobą, paskudny pustak.

 • Gość: Ona

  Oceniono 77 razy 63

  Po co kobiety to robią?? Same się przedstawiają jako obiekty seksualne a później lament, że nie są traktowane poważnie.

 • justas32

  Oceniono 89 razy 61

  Wolę Emily Ratajkowski od Balbiny Smoleńskiej i Krychy Nienażartej ...

 • farcry3

  Oceniono 55 razy 35

  Czy to jest ta słynna feministka będąca przeciwko dyskryminacji i poniżaniu kobiet ?

 • Gość: Tryk

  Oceniono 45 razy 31

  "cośtam cośtam, uprzedmiotowienie kobiet"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX