18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Billboard Music Awards. Cardi B zaliczyła poważną wpadkę. Wszystko było dobrze, dopóki nie podniosła nogi. Nie miała na sobie bielizny [18+]

Billboard Music Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie muzyki. Na środowej gali pojawiła się Cardi B, o której teraz jest głośno. Wszystko przez wpadkę, do jakiej doszło podczas pozowania na ściance.
Zobacz wideo

W środę poznaliśmy tegorocznych zwycięzców nagród Billboard Music Awards. Najwięcej, bo aż 12 statuetek, trafiło do Drake'a. Największą przegraną okazała się Cardi B. Była nominowana w 21 kategoriach, jednak wygrała zaledwie w jednej oraz otrzymała pięć nagród za współpracę z innymi artystami.

Zobacz też: Billboard Music Awards. Mariah Carey z widowni oklaskiwały dzieci. Ale wyrosły! Po uroczych maluchach nie ma już śladu

Billboard Music Awards. Cardi B bez bielizny

Piosenkarka pojawiła się na imprezie w towarzystwie swojego męża. Offset, a właściwie Kiari Kendrell Cephus, wziął z nią ślub w 2017 roku. Jak widać, nie potrafią bez siebie żyć i po ich kryzysie nie ma już śladu. Małżonkowie nie szczędzili sobie czułości, pozując na ściance. I właśnie wtedy, podczas namiętnego pocałunku, Cardi B pokazała za dużo.

Gwiazda miała na sobie żółtą stylizację, złożoną z odważnego topu, podkreślającego nowy biust piosenkarki, oraz długiej spódnicy, odsłaniającej nogę. Właśnie to rozcięcie okazało się zdradliwe. Gdy Cardi całowała rapera, podniosła do góry nogę. Wtedy okazało się, że nie założyła bielizny i mogliśmy zobaczyć jej waginę. Musimy przyznać, że po raz kolejny udowodniła, że uwielbia szokować.

Cardi B. Nagrody muzyczne Billboard 2019Cardi B. Nagrody muzyczne Billboard 2019 EAST NEWS

Myślicie, że zrobiła to specjalnie?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.