Julia Wieniawa pochwaliła się uroczym selfie z Baronem. Uwagę zwraca szczegół na twarzy muzyka. Całowali się chwilę przed?

Julia Wieniawa i Baron wyrastają na jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Jedno jest pewne - oboje wiedzą, jak utrzymać zainteresowanie wokół siebie.

Po debiucie na salonach oraz przyłapaniu na czułościachJulia Wieniawa i Baron z Afromental przestali ukrywać, że łączy ich coś więcej, niż tylko przyjaźń. Początkowo nowy chłopak młodziutkiej aktorki wzbudzał sporo kontrowersji. Przypomnijmy, że muzyk jest starszy od 20-letniej Wieniawy o 15 lat. Wydaje się jednak, że różnica wieku nie jest dla nich żadnym problemem.

Zobacz wideo

Julia Wieniawa i Baron - miłość kwitnie

Popularność Wieniawie przyniósł nie tylko związek z Antkiem Królikowskim, ale także aktywne prowadzenie Instagrama. Obecnie celebrytka może pochwalić się ponad milionem obserwatorów.

Trzeba jednak przyznać, że w porównaniu do większości swoich koleżanek z branży Julka wrzuca do sieci głównie zdjęcia związane z jej aktywnością. Zdarzają jej się jednak wyjątki. Niedawna na jej InstaStories pojawiło się wspólne selfie z Baronem.

Julia Wieniawa i BaronJulia Wieniawa i Baron Instagram/juliawieniawa

Jak widać, zakochani spędzają majówkę razem. Póki co nie wiadomo, na jaki kierunek się zdecydowali. Swoją drogą, czy Wy też zauważyliście błyszczyk na ustach chłopaka Wieniawy? ;)