Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się zdjęciem w seksownym topie. Fani pytają o rozmiar miseczki. "O matko, jak ci piersi urosły"

Barbara Kurdej-Szatan jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikowała zdjęcie z garderoby. Uwagę fanów zwrócił rozmiar jej biustu.

Jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Nic dziwnego, że Barbara Kurdej-Szatan ma rzeszę wiernych fanów, którzy śledzą poczynania swojej idolki na Instagramie. Aktorka wrzuciła niedawno zdjęcie w topie, który rozpalił wyobraźnię internautów.

Zobacz wideo

Fani dopytują się o rozmiar biustu Barbary Kurdej-Szatan

Instagramowy profil Barbary Kurdej-Szatan obserwuje ponad milion osób. Aktorka regularnie publikuje na nim zdjęcia przedstawiające kulisy jej pracy oraz życia rodzinnego. Gwiazda TVP często wchodzi też w polemikę z fanami. Ostatnio internauci zwrócili szczególną uwagę na jej biust.

Kurdej-Szatan wrzuciła zdjęcie z garderoby. Czekając na zrobienie makijażu, była ubrana w niebieski top, który podkreślił jej piersi. W wielu komentarzach pojawiły się pytania o ich rozmiar.

O matko, jak ci piersi urosły!
Zawsze miałaś taki duży stanik?
Polska Pamela!
Widzę że biustonosz masz za duży
 

AD