Godlewska pobita. "To są ludzie, z którymi nie wolno zadzierać". Oczerniła też siostry. "Wszyscy wiedzą, za co otworzyłaś klinikę"

Esmeralda Godlewska wyznała na Instagramie, że została pobita. Rzekomym oprawcą celebrytki ma być jej partner. To jednak nie koniec. Rozżalona Godlewska oczerniła też siostry, zwłaszcza Magdalenę Godlewską.
Zobacz wideo

Esmeralda Godlewska opublikowała na swoim InstaStories nagranie, w którym przyznaje, że została pobita. Zapłakana celebrytka pokazała posiniaczoną twarz i równie pokiereszowane nogi i ręce. Wskazała nawet winnego i twierdzi, że jej oprawcą jest jej partner. W trakcie nagrania nazwała go "panem doktorem", a później oznaczyła go nawet na InstaStories.  

Dla mojej rodziny to chodzący ideał - "pan doktor". Cudowny, pomocny, miły, grzeczny. Szkoda, że nie znają go od tej prawdziwej strony. Połączenia z mafią i innym g**nem - przyznała. 

Jednocześnie Esmeralda Godlewska zaznaczyła, że sprawy nie zgłosi na policję, bo boi się zadzierać z ludźmi, którzy ją pobili. Twierdzi też, że dla policji nie będzie wiarygodna. 

To są ludzie, z którymi nie wolno zadzierać. Opowiedzą teraz takie bajki na mój temat… Że to ja zostanę i tak jak zwykle tą najgorszą. A poza tym policja... kto mi uwierzy? Zawsze ja jestem ta najgorsza, ta zła. Szkoda tylko, że nikt nigdy nie zastanawiał się, co tak naprawdę dzieje się w moim życiu i dlaczego te wszystkie sytuacje miały miejsce, i jakie jest źródło tego problemu - wyznała. 

Esmeralda Godlewska o swoich siostrach 

O tym, że siostry Godlewskie nie żyją w zgodzie wiadomo od dawna. Teraz Esmeralda Godlewska potwierdziła to kolejny raz. Nie kryła żalu i rozgoryczenia, gdy internauci sugerowali jej, że powinna skorzystać z pomocy rodziny. 

Rodzina? Piszecie mi o rodzinie… Gośka, która jest skupiona tylko i wyłącznie na swojej du**e, na swojej pseudokarierze. Magda, która wciągnęła mnie do strasznego świata. Gdybym opowiedziała Wam całą historię... Ku**a, naprawdę mógłby powstać film na tej podstawie - monologowała. 
Wizerunek starasz się naprawić. Przeszłości nie cofniesz. Wciągnęłaś mnie, nieświadomą 18-latkę do tego bagna - słyszymy na nagraniu. 

Esmeralda Godlewska jednak na tym nie poprzestała i chwilę później pokazała nagrania, na których widać jej siostrę topless. 

Nie zapominaj o przeszłości. Teraz wielka dama. Śmiech na sali. Każdy wie za co otworzyłaś klinikę. Od przeszłości nie uciekniesz idealna "Matko Polko”. (...)  Nie, nie jesteś księżniczką, ale najbardziej zakłamaną osobą jaką znam. Między nami koniec. Dość takich manipulatorów w moim życiu. 

Godlewska dodała też, że czuje się zagrożona i obawia się o swoje życie. 

Jakby nie było mnie tu przez kilka dni, to już możecie wiedzieć, dlaczego i dzięki komu zniknęłam na zawsze - zdradziła. 

Magdalena Godlewska ani Małgorzata Godlewska póki co nie skomentowały słów siostry. Myślicie, że w powietrzy wisi kolejna wieka awantura? 

AG 

Więcej o:
Komentarze (121)
Esmeralda Godlewska pobita. Pokazała siniaki i wskazuje sprawcę. "To są ludzie, z którymi nie wolno zadzierać". Oczerniła też siostry
Zaloguj się
 • Gość: Alicja

  Oceniono 79 razy 67

  Powinni jej pomoc ona jest alkoholiczka
  na dodatek ktoś ja w perfidny sposób wykorzystuje.Jaka jest taka jest ona prosi o pomoc.

 • Gość: Marta

  Oceniono 67 razy 63

  PATOLOGIA!!!!

 • Gość: Babcia

  Oceniono 61 razy 55

  Matko co to za dno ta rodzinka ile takich jest jeszcze na insta burdel. ..XX ...ach ?

 • Gość: dokąd?

  Oceniono 38 razy 38

  Dubaj?

 • Gość: Fake agent

  Oceniono 39 razy 31

  Jestem pewien Esmeralda że powinnaś stworzyć swoją klubową stronę xxx z płatnym dostępem. Tam by mogły pracować też twoje siostry.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX