Olga Kalicka w obcisłym stroju sportowym odsłania brzuch. Trudno uwierzyć, że niedawno urodziła. Zdradziła też, jak wraca do formy

Olga Kalicka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym eksponuje brzuch. W ogóle nie widać, że kilka miesięcy temu była w ciąży. Wyznała przy okazji, jak wraca do formy.
Zobacz wideo

W połowie stycznia Olga Kalicka poinformowała swoich fanów na Instagramie, że na świecie pojawił się jej syn. Długo nie zdradzała jego imienia, zrobiła to dopiero pod koniec lutego. Chłopiec dostał imię Aleksy. Szczęśliwa mama szybko oszalała na jego punkcie i chętnie pokazuje na profilu, jak spędzają czas. Teraz aktorka pochwaliła się także tym, jak wraca do formy. Musimy przyznać, że już prawie w ogóle nie widać, że niedawno była w ciąży.

Olga Kalicka pokazała brzuch

Młoda mama dodała zdjęcie, na którym pozuje w obcisłym stroju sportowym. Przy okazji wyznała, że "postanowiła wziąć się za siebie". Zaczęła uprawiać sport oraz wykonuje ćwiczenia, jakie zlecił jej fizjoterapeuta.

Mój fizjoterapeuta ułożył mi zestaw ćwiczeń, by w bezpieczny sposób i powolutku wracać do formy, naprawiając po drodze to, co w trakcie ciąży się trochę posypało - poinformowała.

Aktorka stara się znaleźć kilkadziesiąt minut 3 razy w tygodniu. Jak przyznaje, początki były bardzo ciężkie, ale z czasem jest coraz lepiej.

Staram się wygospodarować "codziennie", a raczej... 3 razy w tygodniu (jak dobrze pójdzie) 20-30 minut! Łatwo nie jest. Początki były tragiczne, ale zaczynam to coraz bardziej lubić!- dodała.
 

Internautki są pod wrażeniem tego, jak aktualnie wygląda. W komentarzach zostawiły mnóstwo komplementów i wiele miłych słów pod jej adresem. Oto kilka z nich:

Pięknie wyglądasz, Olu! Promieniejesz. Korzystaj z tego magicznego czasu.
Wow! Jaka forma po ciąży.
Idealny przykład pięknej, młodej mamy - zachwycają  się.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Bez wątpienia Olga Kalicka świetnie czuje się w nowej roli, a macierzyństwo jej służy.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.