Iwona Węgrowska wróciła do byłego i chwali się, że ma "cudowny sex". Fani: Tragedia, ciarki żenady

Iwona Węgrowska niedawno ogłosiła, że definitywnie rozstała się ze swoim partnerem. Teraz poinformowała, że znowu są razem. Opowiedziała o ich pożyciu seksualnym.
Zobacz wideo

Iwona Węgrowska jakiś czas temu ewidentnie pogubiła się w show-biznesie. Wydaje naprzemiennie oświadczenia, że jest zakochana w swoim partnerze Macieju Marcjaniku, a niedługo później ogłasza, że nie są już razem, bo nie mogli ze sobą wytrzymać. Taka sytuacja na przestrzeni ostatnich kilku lat nie raz się powtarzała, dlatego nikogo już nie dziwi, że po "definitywnym" zakończeniu związku szybko do siebie wrócili.

Iwona Węgrowska wyznała: Nasz sex jest cudowny

Niedawno piosenkarka w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" błagała Polaków o wybaczenie, gdyż szybko pożałowała publicznego rozstania. Teraz opublikowała na swoim profilu na Facebooku post, w którym zdradziła pikantne szczegóły dotyczące jej powrotu do ukochanego.

Jest ogień. Nie zniósłbyś innego mężczyzny, a ja innej kobiety przy Tobie. (...) Najwyżej się kiedyś pozabijamy! Cholera go wie, co będzie, ale teraz jest chemia. Nasz sex jest cudowny.

Węgrowska sama przyznała, że to, co robi, można określić krótkim słowem "komedia":

Coś Wam powiem! Kiedyś ktoś mi napisał, że szacun za to, że nie szukam wrażeń u kogoś innego. Że mało ważna jest ta komedia, którą odstawiam, bo żyję po włosku. I zrozumie to tylko ten, kto przeżył to samo, co ja. Ale ważne jest to, że wracamy do siebie. (...) Będziecie mnie opieprzać, hejtować czy zrozumiecie? Wybaczycie to zwariowanie i mało zrozumiałą sytuację?

Internauci w komentarzach są oburzeni odważnym wyznaniem Iwony, które według nich jest nie na miejscu.

Ciarki żenady. Tragedia. Schodzą się i rozchodzą
Tylko kogo obchodzi wasze życie seksualne? To jest sprawa intymna.
Myślę, że nie trzeba o tym trąbić dookoła, a będziecie szczęśliwsi, ciesząc się tą miłością tylko we troje.

Mamy nadzieję, że piosenkarka w przyszłości będzie bardziej zastanawiać się nad tym, co mówi publicznie.

JP

Więcej o: