Paweł Małaszyński na wyjątkowym zdjęciu z żoną. Dodał poruszający wpis: Ona jest powodem, dla którego śnię. Internauci nie kryją wzruszenia

Paweł Małaszyński od lat jest zakochany w swojej żonie Joannie. Teraz na Instagramie dodał ich wspólne zdjęcie i napisał piękne słowa, skierowane do niej. Internauci są wzruszeni.

Paweł Małaszyński rzadko pojawia się z żoną na czerwonym dywanie. Czasami robi wyjątki i zawsze wtedy wzbudzają ogromne zainteresowanie. Zamiast imprez wolą jednak spędzać czas razem. Teraz aktor dodał ich wspólne zdjęcie ze spaceru i napisał, kim dla niego jest ukochana.

Zobacz wideo

Paweł Małaszyński z żoną

Aktor dodał wpis po angielsku. W wolnym tłumaczeniu brzmi on:

Ona jest powodem, dla którego śnię. Ona jest powodem, dla którego podążam za moim sercem. Bycie bez niej, to jedna z moich największych obaw - czytamy.

Paweł Małaszyński z żoną JoannąPaweł Małaszyński z żoną Joanną Instagram.com/ pawelmalaszynski

Jego wyznanie wzruszyło internautów. Nie ukrywają, że są pod wrażeniem, jak pięknie mówi o Joannie. Wiele kobiet przyznaje, że chciałoby kiedyś przeczytać o sobie takie słowa.

Cudowni. Kochajcie się pięknie.
Podpis. Żeby ktoś kiedyś o mnie tak napisał.
Cudownie wyrażone uczucie. W kilku krótkich, aczkolwiek jakże przejrzystych zdaniach. 
Mądre słowa! Piękna miłość - piszą.

Małaszyński jest żonaty z Joanną od 2002 r. Mają dwoje dzieci: syna Jeremiasza (urodzony 12 kwietnia 2004 r.) oraz córkę Leę (urodzona na początku 2014 r.). W wywiadach podkreśla, że ciągle jest w niej tak samo zakochany. Trzeba przyznać, że taka miłość rzadka zdarza się w polskim show-biznesie.

AW