Justin Bieber zostanie ojcem? Fani pewni, że to żart, ale zdjęcie Hailey zastanawia. "Ciąża nie jest tematem do żartów"

Justin i Hailey Bieber zostaną rodzicami. Taka informacja pojawiła się na profilu na Instagramie piosenkarza. Czy to primaaprilisowy żart?
Zobacz wideo

Fani Justina Biebera 1. kwietnia byli w szoku. Piosenkarz dodał zdjęcie z USG, które miało być dowodem na to, że niedługo razem z Hailey zostaną rodzicami. Później pokazał, jak jego żona leży na fotelu w gabinecie ginekologicznym i jest badana przez lekarzy. Wzrok od razu przyciąga jej powiększony brzuch.

Jeśli myśleliście, że to primaaprilisowy żart... - podpisał je.

Jednak nas od razu zastanowiła jej mina, która na wszystkich zdjęciach jest taka sama, pomimo innego ułożenia rąk.

Justin Bieber zostanie ojcem?

Pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni gratulowali im, że wreszcie ich rodzina się powiększy, jednak większa część fanów od razu domyśliła się, że to primaaprilisowy żart. I niestety, ci drudzy mieli rację. Wśród komentujących znalazła się Hailey, która napisała:

Bardzo śmieszne - podsumowała.

Później te doniesienia zdementował sam Bieber, który dodał kolejne zdjęcie z USG, na którym... widać psa. Napisał, że to wszystko było żartem i Hailey nie jest w ciąży. Niestety, po wyjawieniu prawdy na piosenkarza spadła krytyka. Na forach i na Instagramie piszą, że tak się po prostu nie robi i był to bardzo kiepski żart.

Ciąża nie jest tematem do żartów. To jest coś, o czym wielu marzy, a ty zakpiłeś z tego.
Kiepski dowcip. Następnym razem pomyśl, zanim opublikujesz coś tak niestosownego.
To w ogóle nie jest zabawne. Ciąża jest cudem, a nie tematem, z którego można robić primaaprilisowy kiepski żart - piszą oburzeni internauci.

Mnóstwo komentarzy pojawiło się także na profilu Hailey. Oburzeni fani zwracają się w nich do niej, żeby zdyscyplinowała swojego męża i wytłumaczyła mu, że takie zachowanie jest kompletnie nie na miejscu. A Wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o: