Małgorzata Socha promuje "Przyjaciółki" seksownym selfie z łóżka. Jest toples i ma towarzystwo

Małgorzata Socha opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie zza kulis serialu "Przyjaciółki". Wnioskując po tej fotografii, atmosfera na planie była naprawdę gorąca.

Małgorzata Socha dość aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, ale na Instagramie zamieszcza głównie klasyczne selfie czy inne, zazwyczaj "grzeczne" zdjęcia z imprez. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Opublikowała odważną fotkę prosto zza kulis serialu "Przyjaciółki"

Zobacz wideo

Małgorzata Socha na zmysłowym zdjęciu z łóżka

Socha do zdjęcia pozuje prosto z łóżka, a tuż obok niej leży też Mateusz Janicki, serialowy Maks. To właśnie ten przystojny mężczyzna rozkochał w sobie Ingę, czyli postać, w którą w "Przyjaciółkach" wciela się Małgosia. Choć poznali się na portalu randkowym i dziewczyna dość długo wahała się, czy warto wejść w związek "bez zobowiązań", to finalnie oboje wylądują w łóżku. 

Małgorzata Socha uchwyciła ten gorący moment z odcinka na selfie, którym pochwaliła się w sieci. A w komentarzach aż zawrzało, bo okazuje się, że fani serialu mocno kibicują tej parze.

Od samego patrzenia na was ma się motylki w brzuchu.
Najlepszy duet. 
Już się nie mogę doczekać - piszą internauci.
 

Wygląda na to, że w "Przyjaciółkach" przyszedł czas na naprawdę namiętny wątek z udziałem Ingi i Maksa. My już nie możemy doczekać się kolejny odcinków, bo coś nam się wydaję, że emocje będą sięgać zenitu. 

Również śledzicie losy serialowych "Przyjaciółek"? 

DH