Natalia Szroeder w skąpym bikini huśta się na wielkiej kuli. Internauci: Sztos

Natalia Szroeder przebywała w Tajlandii, gdzie wraz z Radiem ESKA "odwoływała zimę". Na swój profil na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje w bikini.

Radio ESKA już od kilku lat organizuje zabawę, która polega na "odwoływaniu zimy" w ciepłych krajach. W tym roku gwiazdy i słuchacze zjawili się w Tajlandii, gdzie wygrzewali się na słońcu i spędzali czas na plażowaniu. Jedną z zaproszonych osób z show-biznesu była Natalia Szroeder.

Zobacz wideo

Natalia Szroeder w bikini

Natalia jest jedną z najzgrabniejszych kobiet w polskim-show biznesie. Zazwyczaj bywa dość skromna, jednak odkąd jest w związku z raperem Quebonafide rozkwita. Na jej profilu pojawia się coraz więcej w bikini. Takie też dodała z wyjazdu do Tajlandii.

Słuchajcie, radzę szybko łapać ostatnie zimne wiatry, kto zimę lubi, bo @radio_eska właśnie TAK (??) odwołało ją, ze biedaczka najprawdopodobniej już nigdy nie wróci [pis. oryg.] - napisała pod nim.
 

Piosenkarka buja się na nim na kuli. Internauci od razu wyłapali podobieństwo do Miley Cyrus, która identycznie wyglądała w teledysku do "Wrecking Ball". No dobra, z małą różnicą. Szroeder w przeciwieństwie do niej miała na sobie bikini. Zostawili też kilka komplementów pod adresem Natalii:

Cudownie wyglądasz. Z tobą szybko zima pójdzie i będzie słońce.
Niczym Miley, czekam na cover tej piosenki.
Ale sztos - piszą.

Mamy nadzieję, że udało im się odwołać zimę i już zawita do nas wiosna. A Wy?

AW