Jeffree Star zdradza kolejne fakty w sprawie Tristana i Jordyn Woods: Próbujesz ratować swój tyłek

Jeffree Star zabrał głos w sprawie problemów w rodzinie Kardashianów. Opublikował nagranie, w którym postanowił wyjawić prawdę. Tym samym pogrążył Jordyn Woods.

Wywiad Jordyn Woods sprzed kilku dni w internetowym talk-show Jady Pinkett Smith "Red Table Talk" odbił się szerokim echem. 22-letnia modelka przedstawiła w nim swoją wersję wydarzeń i podkreśliła, że nie poszła do łóżka z Tristanem Thompsonem, a "jedynie" dała się pocałować "bez języczka i bez namiętności". Dodała też, że żałuje, że wylądowała na imprezie u partnera Khloe Kardashian i że nie chciała jej skrzywdzić.

Zobacz wideo

Zobacz też: Jordyn Woods przemówiła. Jej wersja wydarzeń rozwścieczyła Kardashianów. Khloe ją miażdży: Dlaczego kłamiesz?!

Jeffree Star o tym, co łączy Tristana i Jordyn

Jordyn Woods, Jada Pinkett SmithJordyn Woods, Jada Pinkett Smith Facebook.com/redtabletalk

Jeffree Star, makijażysta gwiazd i zarazem sąsiad Kardashianów, na Snapchacie postanowił skomentować wypowiedzi modelki. W żaden sposób nie przekonała go skrucha Jordyn ani jej tkliwe opowieści o tym, że nie chciała rozbijać rodziny. Jego zdaniem przyjaciółka Kylie Jenner jedynie chciała się wybielić, a tak naprawdę spotyka się z ojcem dziecka Khloe od jakiegoś czasu.

Jordyn powiedziała, że Tristan pocałował ją w usta na pożegnanie. To kłamstwo. Spotykacie się ze sobą od miesiąca czy dwóch. Całe Calabasas o tym wie. Wszyscy mają oczy, również twoi sąsiedzi, którzy nie są gwiazdami. Wszyscy wszystko widzieli, to trwało od jakiegoś czasu. Teraz jesteś zszokowana, że prawda wyszła na jaw i próbujesz ratować tyłek - zwrócił się do Woods.

Vloger najwidoczniej ma już dość tej całej dramy. Sądząc po emocjach, jakie nim targały, nie może słuchać zwierzeń Jordyn. Wszystko więc potwierdza jej winę. 

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.