Po rozstaniu z Arianą fani bali się o jego życie. Ale Pete Davidson znów jest szczęśliwy! Z 20 lat starszą aktorką nie szczędzą sobie czułości

Pete Davidson i Kate Beckinsale już się nie ukrywają. Para wybrała się na mecz hokeja i czułymi gestami potwierdziła plotki o swoim romansie.

Pete Davidson po rozstaniu z Arianą Grande nie miał się najlepiej. Komik znany ze swoich występów w Saturday Night Live przeżył załamanie nerwowe i publikował niepokojące wpisy, po których fani zaczęli obawiać się o jego życie.

Nie chcę już żyć na tej planecie. Staram się jak mogę, by zostać tu dla was, ale nie wiem, jak długo uda mi się wytrzymać - brzmiał jeden z nich.

Wygląda jednak na to, że Pete najgorsze ma już za sobą i uleczył złamane serce u boku nowej partnerki. Plotki o jego romansie z 20 lat starszą Kate Beckinsale pojawiały się od kilku tygodni, ale żadne z zainteresowanych ich nie potwierdzało. Patrząc na ich najnowsze zdjęcia, trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości, że są razem.

PETE DAVIDSON I KATE BECKINSALE RAZEM - ZDJĘCIA >>>

Para wybrała się ostatnio na mecz hokeja w Nowym Jorku i była nierozłączna. Komik i aktorka trzymali się za ręce i całowali, nie przejmując się specjalnie obecnością paparazzi. Oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych. I super! 

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.