Joanna Brodzik wróciła na salony. Pojawiła się w tiulowej spódnicy, jednak nie do końca była to udana stylizacja. Spójrzcie na buty

Joanna Brodzik pojawiła się w sobotę na X. Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności. Postawiła na kobiecą stylizację, jednak nie wszystkim się ona spodobała.

W sobotę na X. Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności zjawiła się plejada gwiazd. Pojawili się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Paulina Sykut i Agnieszka Hyży. Na czerwonym dywanie zjawiła się też dawno niewidziana Joanna Brodzik.

Zobacz wideo

Zobacz: X Bal Charytatywny Gwiazdy Dobroczynności. Paulina Sykut w przepięknej sukni, ale to Anita Sokołowska zadała najwięcej szyku

Joanna Brodzik wróciła na salony

Aktorka ostatnio częściowo wycofała się ze show-biznesu i poświęciła się działalności charytatywnej. Jest założycielką Fundacji Opiekun Serca, która wspiera osoby niepełnosprawne w starcie w dorosłość. Nie mogło więc jej zabraknąć na sobotnim balu.

Brodzik nie zdecydowała się na klasyczną i bezpieczną stylizację. Postanowiła nieco zaszaleć. Założyła białą koszulę i różową, tiulową spódnicę. Do tego dobrała czarne, ciężkie buty. Całość nie wyglądała jednak najlepiej.

Joanna Brodzik na balu charytatywnym. Zobacz zdjęcia >>>

Naszym zdaniem nie była to jej najlepsza stylizacja. A Wam jak się podoba?

AW