"Twój Weekend" wraca! Tytuł znalazł nowego wydawcę. Na razie wszystko wygląda bardzo tajemniczo

"Twój Weekend" jest najwyraźniej niezatapialny. Miesięcznik ma pojawić się w kioskach już za tydzień. Nowy wydawca jest jednak bardzo tajemniczy.

"Twój Weekend", jedno z najpopularniejszych polskich pism erotycznych, pożegnał się z czytelnikami wypuszczając ostatni numer 6 grudnia. Tytuł trafił na aukcję na Allegro - szczęśliwy nabywca miał otrzymać nie tylko prawa do wydawania miesięcznika, ale i obszerne archiwum pism pornograficznych oraz kontakty do modelek.

Choć wielu licytowało zażarcie, aukcja nagle została zamknięta. Okazuje się, że "Twój Weekend" znalazł wydawcę. Na ulicach miast pojawiły się billboardy zapowiadające, że pismo zostanie reaktywowane po 4 miesiącach przerwy. Na razie wszystko wygląda bardzo tajemniczo. Nowy wydawca nie pokazuje okładki miesięcznika, nie wydał też oficjalnego komunikatu o zawartości pisma. Udało nam się jednak dotrzeć do osoby związanej z nową odsłoną "Twojego Weekendu". Informacje, których nam udzieliła, są zdawkowe.

Naprawdę chcemy zaskoczyć czytelników. Nowy "Twój Weekend" to będzie zupełnie inny poziom jakości. Nie będę psuć wszystkich niespodzianek, ale zdradzę tylko, że udało nam się zaprosić do współpracy kilka znanych Polek. I to takich, których nie spodziewalibyście się zobaczyć na łamach "Twojego Weekendu" - tłumaczy nasz informator.

Dodaje również, że wielbiciele stałych rubryk "Twojego Weekendu" nie będę rozczarowani.

Szanujemy przyzwyczajenia czytelników, dlatego zachowaliśmy tradycyjne sekcje. Będą zdjęcia dziewczyn, dossier, komiks, rubryka "Wasze fantazje", obszerny temat numeru - wylicza.

Już teraz ożyła strona internetowa Twojweekend.pl. Na razie widzimy na niej jedynie zamazaną okładkę nowego numeru i licznik, który odmierza czas do wypuszczenia magazynu. Wynika z niego, że nowy "Twój Weekend" trafi do kiosków 8 marca. Czy Dzień Kobiet to dobra data na ożywienie czasopisma, które wiele osób uważało za seksistowskie?

Nie widzę problemu. Dlaczego mężczyźni nie mieliby też dostać prezentu na Dzień Kobiet? Nasze pismo celebruje kobiety, a poza tym panie też mogą znaleźć z nim coś dla siebie.

To wszystko wydaje się bardzo zagadkowe, nie sądzicie? 

redakcja