Aneta Zając już rozstała się z Patrykiem Ignaczakiem? Znajoma aktorki zdradza szczegóły

Aneta Zając rozstała się z Patrykiem Ignaczakiem? Jej znajoma twierdzi, że gwiazda może zaoferować mu tylko przyjaźń.
Zobacz wideo

Aneta Zając od ponad 6 lat jest matką samotnie wychowującą dwoje dzieci. Kiedy jej były partner, Mikołaj Krawczyk, był już dwukrotnie w związku (z Agnieszką Włodarczyk, a obecnie z Sylwią Juszczak), ona w tym czasie była wolna, dlatego skupiła się na dzieciach i oddała się pracy. Dopiero od kilku miesięcy w mediach zrobiło się głośno o jej nowej miłości. Podobno związała się z liderem zespołu Audiofeels, Patrykiem Ignaczakiem, który był partnerem Anny Wendzikowskiej.

W listopadzie ubiegłego roku Zając pochwaliła się na swoim Instagramie, że jest na przejażdżce rowerowej z Ignaczakiem i fani aktorki od razu zaczęli jej gratulować nowego chłopaka. Znajomi gwiazdy udzielali wywiadów, w których opowiadali o relacji Anety i Patryka i twierdzili, że są dla siebie bratnimi duszami.

ZOBACZ: Nowe doniesienia o związku Anety Zając z Patrykiem Ignaczakiem. Informator "Flesza" zdradził, co aktorce imponuje w mężczyźnie

Świetnie się rozumieją, łączy ich wiele pasji, oboje cenią sobie zdrową kuchnię. Wiedzą też, co to znaczy być samotnym rodzicem. Anecie imponuje fakt, że Patryk doskonale radzi sobie w roli taty Kornelii. Anecie potrzebny jest taki życiowy partner, który rozumie, przez co przeszła, i będzie jej najlepszym przyjacielem – powiedział w rozmowie z "Fleszem" znajomy aktorki.

Aneta Zając rozstała się z Patrykiem Ignaczakiem?

Jednak okazuje się, że prawdopodobnie nie do końca zaiskrzyło między nimi. Choć świetnie się dogadują, mają wspólne pasje i Ignaczak bardzo imponuje Zając jako ojciec Kornelii (jego córka ze związku z Anną Wendzikowską), to nie będzie z tego wielkiej miłości. Jak podaje "Party", Aneta po prostu bardzo go lubi.

Aneta wciąż lubi Patryka, ale obecnie ma mu do zaoferowania jedynie przyjaźń - twierdzi znajoma aktorki.

Według doniesień tabloidu aktorkę i muzyka poróżniło podejście do życia. Podobno on stawia na karierę, a dla niej najważniejsza jest rodzinna stabilizacja. Jeśli Aneta faktycznie podjęła decyzję, że woli być singielką, to szczerze życzymy jej, aby trafiła na partnera, z którym połączy ją nie tylko przyjaźń, ale i miłość.

JP