Edyta Górniak nie gwiazdorzyła na planie "Agenta", jednak teraz narzeka na tamtejszą kuchnię. "Nie było nawet łososia"

Edyta Górniak skrytykowała posiłki, jakie serwowano uczestnikom w programie "Agent". Gwiazda wyznała, że musiała jeść produkty, których nie lubi.
Zobacz wideo

Edyta Górniak ma perfekcyjną figurę. Jednak artystka ciężko pracuje, aby tak wyglądać. Na co dzień piosenkarka ćwiczy jogę i uwielbia pływać. Ważna w jej życiu jest też dieta. Od lat gwiazda jest wegetarianką, a co za tym idzie, je głównie rośliny strączkowe, sery i świeże ryby.

Nic dziwnego, że udział w "Agencie" był dla niej wyzwaniem także pod względem żywności.

Edyta Górniak o diecie w programie "Agent"

Edyta wyznała w rozmowie z "Faktem", że zmiana diety na czas trwania programu była dla niej trudna. Na co najbardziej narzekała?

Nie zawsze była kawa. A ja jestem kawoszem, jestem uzależniona od kawy. Cała kuchnia to nie była moja kuchnia, dlatego że produkcja była duża - ponad sto osób - i to produkcja wybierała, co będziemy jeść, więc nie mogłam liczyć na swój catering.

Dla Górniak taka sytuacja była nowością. Gwiazda przyznała, że wszyscy klienci, z którymi współpracuje pytają przed spotkaniem o jej preferencje żywieniowe. Tutaj tego zabrakło.

W programie takich luksusów nie było. Jak był makaron i majonez, to był tylko makaron i majonez (...) Nie było nawet łososia

Artystka wyznała, że ma nawyk picia wody z cytryną, świeżo wyciskane soki, na co także nie mogła liczyć w "Agencie". Dodała też, że hiszpańska kuchnia nie do końca jej odpowiada.

Gdybyśmy byli w sezonie to byłoby gazpacho, owoce. A że byliśmy poza sezonem, to było dużo mięsa, makaronów, chleb. A to nie są rzeczy, które lubię (...) Rozstroiłam sobie organizm.

Na koniec artystka zdradziła, że problematyczny był też sen. Uczestnicy show spali ok 3 godziny na dobę.

Wydaje nam się, że taka chyba właśnie jest specyfika programów przygodowych. Na luksusy żywieniowe mogą liczyć ewentualnie uczestniczki "Projektu lady"...

Jesteście ciekawi, jak Edyta poradziła sobie w show? My bardzo!

KS

Więcej o:
Komentarze (30)
Edyta Górniak nie gwiazdorzyła na planie "Agenta", jednak teraz narzeka na tamtejszą kuchnię. "Nie było nawet łososia"
Zaloguj się
 • nutka7.17

  Oceniono 36 razy 28

  Brzydko się starzeje, jej twarz jest odbiciem jej paskudnego charakteru i ogólnie znanej infantylności. Taka typowa "dzidzia piernik".

 • Gość: bb

  Oceniono 18 razy 12

  Mamy XXI wiek a ludzie nadal nie potrafią ogarnąć że wegetarianie NIE JEDZĄ ZWIERZĘCEGO MIĘSA. Tak, ryba to mięso,nie roślina, nie woda, nie byt niekreślony...

 • Gość: Viki

  Oceniono 15 razy 11

  Po co tam poszłaś Edytko do programu , a jak już poszłaś trzeba było sprawdzić co ci dają jeść

 • Gość: Hrabia de Bergerac

  Oceniono 17 razy 11

  Edytko nie przesadzaj Polak jak głodny to nawet i kawior zje popijając winem rocznik 1972, i na obiad to i dziczyzne przełknie!!

 • Gość: Ell

  Oceniono 15 razy 7

  No łosoś to najmniejszy problem górniakowej.Starość na pysk się rzuca,łeb nieproporcjonalnie duży do reszty,normalnie zaczyna przypominać kena po 70 plastikach.

 • Gość: lola

  Oceniono 13 razy 7

  Kilka dni temu była jakaś impreza, z której wyszła , bo "za duże emocje". Na zdjęciach z tej imprezy nie wyglądała najlepiej, a raczej wyglądała " za dobrze"... o kilka kilogramów:) może to przez ten katering?;)

 • Gość: ku ku

  Oceniono 14 razy 6

  Na instagramie wygladza gebe a tu jak stare pruchno !

 • Gość: asdasdad

  Oceniono 10 razy 4

  kretynka jak zawsze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX