"Sanatorium miłości". Znamy przyczynę śmierci Cezarego Mocka. Rodzina była z nim do samego końca

"Sanatorium miłości". W środę na facebookowym profilu programu pojawiła się smutna informacja o śmierci Cezarego Mocka. Poznaliśmy właśnie przyczynę śmierci 67-latka.

Do tej pory fanom programu trudno uwierzyć w to, że jeden z bardziej sympatycznych uczestników programu "Sanatorium miłości" nie żyje. Cezary Mocek odszedł 19 lutego, a wiadomość o jego śmierci pojawiła się na profilu na Facebooku programu. Jako przyczynę podano nagłą chorobę, a Wirtualna Polska dowiedziała się, że mężczyzna od kilku dni przebywał w szpitalu.

Zobacz: Cezary Mocek z "Sanatorium miłości" nie żyje. Miał 67 lat

"Sanatorium miłości". Przyczyna śmierci Cezarego

Uczestnik programu nie ukrywał, że od lat zmagał się ze słabym krążeniem krwi.

Wszystkie ukryte choroby, dolegliwości wypłynęły ze mnie od razu. Ja mam po prostu zły dopływ krwi do dolnych partii nóg - mówił w programie.

Wirtualna Polska podaje, że to właśnie to było główną przyczyną śmierci Cezarego:

Z naszych informacji wynika, że przyczyną śmierci była długotrwała choroba. Cezary Mocek zmagał się ze słabym krążeniem krwi, co sprawiało, że dużo wolniej dopływała ona do dolnych partii ciała. Brak leczenia lub nieprawidłowe leczenie może doprowadzić do uszkodzenia nerek, serca i kończyn - podaje WP.

Cezary do samego końca mógł liczyć na wsparcie rodziny. Jego śmierć wstrząsnęła fanami programu, którzy pod artykułami z wiadomością o jego odejściu wyrażają swój smutek. Pożegnała go także prowadząca, Marta Manowska, która zapewniła, że zapamięta go jako barwną, inteligentną osobę. Przeczytacie o tym TUTAJ.

AW

Więcej o:
Komentarze (16)
"Sanatorium miłości". Znamy przyczynę śmierci Cezarego
Zaloguj się
 • Gość: Dan

  Oceniono 10 razy 10

  Bardzo smutne,odchodzą bliscy a nam trudno się z tym pogodzić Ujmujący Czlowiek

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Bardzo miły Człowiek. Wyrazy współczucia dla Najbliższych.

 • Gość: anna

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo,bardzo mi przykro :-( Był moim ulubionym uczestnikiem programu :-(

 • Gość: Sława

  Oceniono 6 razy 0

  Sanatorium miłości? Byłam wiele razy w sanatorium i ogólnie mam miłe wspomnienia.. Owszem, niektórzy przyjeżdżają nie po to, by się kurować, ale troszkę po to, by poszaleć..
  Nie mam nic przeciwko tańcom, spacerom, ale nie jestem za tym, że młoda (w miarę..), zgrabna nie chce być "żoną" sanatoryjną...Samotni owszem, ale zawsze niech będzie troszkę dyskrecji a nie pokazywanie wszystkiego, co się ma.. Samo życie, bo jak odmówiłam nocne spotkanie - to już szukano innej... i to wcale nie ładniejszej, zgrabniejszej, czy młodszej.. Każdy może "poszaleć", ale niech to będzie z umiarem a z pewnością nie zaszkodzi, wręcz pomoże... i pozostaną miłe wspomnienia z uczuciem, że jednak się podobałam, ale nie przesadzałam...

 • Gość: Homer

  Oceniono 12 razy -6

  Moja teściowa była zakwalifikowana i miała ustalony termin wyjazdu do senatorium.
  Jak obejrzała to telewizyjne show to od razu spanikowała i powiedziała, że do żadnych senatoriów jeździć nie będzie.

  ...wa mać jak dla mnie to bomba. Chwila wytchnienia poszła się je......

 • Gość: mmm

  Oceniono 21 razy -11

  A kiedy program "'Zakład pogrzebowy"?

 • Gość: xxx

  Oceniono 20 razy -14

  Czekam na ogloszenie żałoby narodowej!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy -16

  Kim do diaska jest ten zmarły, czym się wstawił i zasłynął, że wszyscy o nim piszą? Sanatoria to burdele dla staruszków, niektórzy cudownie tam zdrowieja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX