Aneta Zając rozkwita przy nowym partnerze. "Imponuje jej fakt, że Patryk doskonale radzi sobie w roli taty trzyletniej Kornelii"

Aneta Zając jest szczęśliwie zakochana. Jej serce skradł Patryk Ignaczak, były partner Anny Wendzikowskiej. Zakochani myślą o sobie na poważnie i chcą wyjechać razem z dziećmi na wakacje.
Zobacz wideo

Aneta Zając ponad sześć lat temu rozstała się z Mikołajem Krawczykiem, z którym ma dwóch synów, Roberta i Michała. Od tego czasu u jej boku nie było żadnego mężczyzny. Postanowiła oddać się macierzyństwu i pracy. Jednak w końcu i do niej los się uśmiechnął w sprawach miłosnych. W zeszłym roku w jej życiu pojawił się Patryk Iganczak, lider zespołu Audiofeels i były partner Anny Wendzikowskiej.

ZOBACZ: Aneta Zając spotyka się z byłym partnerem Anny Wendzikowskiej? Mogą to sugerować zdjęcia, którymi się pochwalili

Aneta Zając jest szczęśliwie zakochana

Związek zdecydowanie służy Anecie. Jak informował magazyn "Flesz", para jest w sobie po uszy zakochana. Są dla siebie bratnimi duszami i łączą ich podobne przeżycia -  oboje mają dzieci z poprzednich związków. Przypomnijmy, że Ignaczak był z Anną Wendzikowską, z którą ma 3-letnią córkę Kornelię. 

Świetnie się rozumieją, łączy ich wiele pasji, oboje cenią sobie zdrową kuchnię. Wiedzą też, co to znaczy być samotnym rodzicem. Anecie imponuje fakt, że Patryk doskonale radzi sobie w roli taty trzyletniej Kornelii. Anecie potrzebny jest taki życiowy partner, który rozumie, przez co przeszła, i będzie jej najlepszym przyjacielem – czytamy w gazecie.

Podobno Aneta i Patryk coraz śmielej myślą o wspólnej przyszłości. "Pomponik.pl" podaje, że zakochani chcą wybrać się wraz z dziećmi z poprzednich związków na wspólne wakacje do Włoch. To wskazuje, że gwiazda serialu "Pierwsza miłość" odważyła się zaufać swojemu partnerowi.

Patryk jest troskliwy, odpowiedzialny i uczuciowy. Aneta przy nim odżyła, poczuła się bezpiecznie i jest szczęśliwa - mówi jej przyjaciel.

Cieszymy się, że Anecie Zając znowu się układa. Trzymamy kciuki za ten związek.

JP

Więcej o:
Komentarze (17)
Aneta Zając rozkwita przy nowym partnerze, Patryku Ignaczaku. Coraz odważniej myśli o ich wspólnej przyszłości?
Zaloguj się
 • Gość: Eva

  Oceniono 30 razy 18

  Rozkwitła.Pasuja do siebie,a Patryk ma dobre oczy Oby byli ze sobą szczęśliwi,bo oboje na to szczęście zasługują.

 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 15

  Kornelka mieszka teraz z tatą. Sąd tak zdecydował

 • lenny102

  Oceniono 9 razy 7

  Bzdety.Popatrzcie na tych "facetow".FACECI ro sie przestali rodzic po 1980.Potem to juz metroseksualne hybrydy.Odpowiedzialny-zobaczymy.

 • Gość: li

  Oceniono 5 razy 5

  zdjęcia nic nie sugeruja bo nie ma ani jednego wspólnego

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 4

  Fascynacja z powodu spotkania dwojga ludzi mający zbieżne cele w życiu to zakochanie? Przecież fascynacja często mija i zostaje szara codzienność z obowiązkiem rodzica, daje to wiele trosk i wyrzeczeń ale wtedy jest najważniejsze wsparcie wzajemne, inaczej zostaje dołek psychiczny i okaleczanie dzieci, które najpierw nie rozumieją później chorują, czasem całe życie. Faceci już są takimi życiowymi lekkoduchami i tylko prawdziwe odczuwanie w odpowiednim czasie robi ich odpowiedzialnymi rodzicami i małżonkami, ja to zrozumiałem po 30. Dziwię sie natomiast kobietom, które mają silny instytnkt macierzyński, wiedzą, że facet jest związany z kobietą i że ma z nia potomstwo brna jednak w ten zwiazek rzekomo zakochane i kotowe drugą ugotować, czyżby ta miłość to jedynie silna chęć posiadania i im starsza tym silniejszy?

 • chlopzlasu

  Oceniono 8 razy 4

  I tylko dzieci żal...

 • Gość: Kasia

  Oceniono 12 razy 4

  Powodzenia.duzo przeszła

 • Gość: Olo

  Oceniono 5 razy 3

  Do świąt daje im czas albo ciąży

 • Gość: Wszystkowidzące puchacz

  Oceniono 19 razy 3

  Zając Zającówna Mucha ,Szpak ,Wrona ,Lis ,Kamel ,Kret, niedługo pseudo celebryckie ZOO otworzymy hahaha z całym szacunkiem dla nazwisk.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX