Aneta Zając rozkwita przy nowym partnerze. "Imponuje jej fakt, że Patryk doskonale radzi sobie w roli taty trzyletniej Kornelii"

Aneta Zając jest szczęśliwie zakochana. Jej serce skradł Patryk Ignaczak, były partner Anny Wendzikowskiej. Zakochani myślą o sobie na poważnie i chcą wyjechać razem z dziećmi na wakacje.
Zobacz wideo

Aneta Zając ponad sześć lat temu rozstała się z Mikołajem Krawczykiem, z którym ma dwóch synów, Roberta i Michała. Od tego czasu u jej boku nie było żadnego mężczyzny. Postanowiła oddać się macierzyństwu i pracy. Jednak w końcu i do niej los się uśmiechnął w sprawach miłosnych. W zeszłym roku w jej życiu pojawił się Patryk Iganczak, lider zespołu Audiofeels i były partner Anny Wendzikowskiej.

ZOBACZ: Aneta Zając spotyka się z byłym partnerem Anny Wendzikowskiej? Mogą to sugerować zdjęcia, którymi się pochwalili

Aneta Zając jest szczęśliwie zakochana

Związek zdecydowanie służy Anecie. Jak informował magazyn "Flesz", para jest w sobie po uszy zakochana. Są dla siebie bratnimi duszami i łączą ich podobne przeżycia -  oboje mają dzieci z poprzednich związków. Przypomnijmy, że Ignaczak był z Anną Wendzikowską, z którą ma 3-letnią córkę Kornelię. 

Świetnie się rozumieją, łączy ich wiele pasji, oboje cenią sobie zdrową kuchnię. Wiedzą też, co to znaczy być samotnym rodzicem. Anecie imponuje fakt, że Patryk doskonale radzi sobie w roli taty trzyletniej Kornelii. Anecie potrzebny jest taki życiowy partner, który rozumie, przez co przeszła, i będzie jej najlepszym przyjacielem – czytamy w gazecie.

Podobno Aneta i Patryk coraz śmielej myślą o wspólnej przyszłości. "Pomponik.pl" podaje, że zakochani chcą wybrać się wraz z dziećmi z poprzednich związków na wspólne wakacje do Włoch. To wskazuje, że gwiazda serialu "Pierwsza miłość" odważyła się zaufać swojemu partnerowi.

Patryk jest troskliwy, odpowiedzialny i uczuciowy. Aneta przy nim odżyła, poczuła się bezpiecznie i jest szczęśliwa - mówi jej przyjaciel.

Cieszymy się, że Anecie Zając znowu się układa. Trzymamy kciuki za ten związek.

JP