Polska aktorka nadmiernie wyeksponowała biust. Było o krok od wpadki!

Elżbieta Romanowska to etatowa bywalczyni salonów. Ostatnio pojawiła na konferencji prasowej 11. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka postawiła na kreację, która prawie spłatała jej figla!

Sezon wiosennych ramówek powoli zaczyna się rozkręcać. Najpopularniejsze stacje telewizyjne organizują konferencje prasowe, na których przedstawiają uczestników swoich show. Ostatnio również Polsat zaprosił dziennikarzy, by przedstawić im gwiazdy kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W tym roku wystąpi w nim m.in. Elżbieta Romanowska. Aktorka pojawiła się na ściance w zbyt odważnej kreacji.

Zobacz wideo

Elżbieta Romanowska świeciła biustem

Gwiazda Polsatu postawiła na zgniłozielony garnitur, spod którego wystawał gorset obszyty cekinami. Jednak uwagę fotoreporterów i przybyłych dziennikarzy zwracał przede wszystkim obfity biust aktorki, który prawie wyskoczył ze stanika.

Elżbieta Romanowska o krok od wpadki - ZOBACZCIE ZDJĘCIA >>>>

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto pojawi się w 11. edycji?

Znamy już pełną listę uczestników. Na ekranach zobaczymy: Elżbietę Romanowską, która niewątpliwie jest największą gwiazdą tej edycji, Igę Krefft, znaną z roli Uli w "M jak Miłość", wokalistę Antka Smykiewicza, Stanisława Karpiel-Bułeckę, Martę Wiejak z Teatru Roma, aktorkę teatralną Katarzynę Dąbrowską oraz Kazimierza Mazura, który od lat wciela się w postać Kamila w serialu "Na Wspólnej". Propozycję pokazania się na scenie przyjął też Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel

AD