Katarzyna Cichopek w bardzo zmysłowej sesji. W tak odważnym wydaniu nie widzieliśmy jej od dawna. "Kasiu, czy to ty?"

Katarzyna Cichopek pochwaliła się na Instagramie fotografią prosto z backstage'u sesji zdjęciowej. Aktora wygląda oszałamiająco!

Katarzyna Cichopek od lat należy do najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Wszystko za sprawą faktu, że będąc jeszcze początkującą aktorką, dała nam się bliżej poznać w serialu "M jak Miłość", w którym to w postać Kingi Zduńskiej wciela się już od ponad 18 lat. Szybko zyskała sympatię widzów, dzięki czemu dziś cieszy się sporą sympatią fanów. Cichopek aktywnie działa również w mediach społecznościowych i właśnie za ich pośrednictwem komunikuje się ze swoimi obserwatorami. Niedawno na Instagramie pochwaliła się fotografią z backstage'u sesji zdjęciowej, w której to wzięła udział. Efekt? Internauci są pod wrażeniem. 

Zobacz wideo

Katarzyna Cichopek w zmysłowej sesji. Fani zachwyceni

Katarzyna Cichopek pozowała do zdjęć w cekinowej sukni, która w dużym stopniu odsłoniła jej dekolt. Wyeksponowane zostały również nogi Kasi, które zrobiły piorunujące wrażenie na internautach. Kompletnie się im nie dziwimy! Uwagę przykuwa także bujna fryzura Cichopek. Całość prezentuje się niebywale seksownie, a pikanterii dodaje również ponętne spojrzenie Kasi w stronę aparatu. Tak zmysłowe zdjęcie w jednej chwili rozgrzało internautów do czerwoności. 

Kasiu, wyglądasz jak milion dolarów!
Nie poznaję tej Pani, Kasiu to Ty?
Wow, super zdjęcie! - czytamy.

W tym przypadku należy zgodzić się z fanami Kasi. Aktorka prezentuje się po prostu zjawiskowo. Jesteśmy pod wrażeniem i już czekamy na więcej. Aż chciałoby się częściej widywać Katarzynę Cichopek w tak odważnym wydaniu.

 

Zgodzicie się? 

DH