Marta Wierzbicka skończyła 28 lat. Imprezę urodzinową obszernie zrelacjonowała na Instagramie. Było hucznie

30 stycznia Marta Wierzbicka skończyła równo 28 lat. Swoją huczną imprezę urodzinową zorganizowała jednak kilka dni później. Po obszernej relacji wnioskujemy, że zabawa była przednia.

Marta Wierzbicka nadal kojarzona jest głównie z rolą Oli Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej". Przypomnijmy jednak, że ostatni odcinek z aktorką został wyemitowany w lipcu 2017 roku. Od tamtej pory minęło więc sporo czasu, a Marty raczej ciężko szukać w innych produkcjach telewizyjnych, ponieważ aktorka skupia się obecnie na pracy w teatrze. Nadal aktywna jest jednak w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej popularność stale rośnie. To właśnie tam podzieliła się z obserwatorami relacją ze swoich urodzin. 

Zobacz wideo

Marta Wierzbicka świętuje urodziny 

Marta Wierzbicka przyszła na świat dokładnie 30 stycznia 1991. Oznacza to, że kilka dni temu skończyła równo 28 lat. Z tej okazji nie mogło więc obyć się bez imprezy urodzinowej, na której zjawili się najbliżsi przyjaciele Marty. Wśród gości mogliśmy zauważyć między innymi Oliwię Cabaj, wraz z którą aktorka wzięła udział w programie "Ameryka Express". Po Instagramie Marty wnioskujemy także, że impreza była przednia. Balony, tort i zabawa do białego rana - goście z pewnością bawili się świetnie. 

IMPREZA URODZINOWA MARTY WIERZBICKIEJ. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Marcie składamy więc najlepsze życzenia z okazji 28. urodzin!

DH