"Sanatorium miłości". Marek walczy o serce Małgosi. Poszli na romantyczną randkę bez ubrań! "Co tu zrobić, żebyś mnie polubiła?"

"Sanatorium miłości". Pierwsze romantyczne spotkania uczestników za nami. Małgosia i Marek wybrali się na relaksujący masaż. Później ją ucałował i podarował bukiet czerwonych róż.

"Sanatorium miłości" to nowy program Telewizji Polskiej, w którym dwunastka uczestników 60+ pragnie odnaleźć miłość. W trzecim odcinku show przybliżono widzom historię Małgosi, która cieszy się największym powodzeniem wśród uczestniczek.

"Sanatorium miłości": Małgorzata opowiedziała o swoim małżeństwie

Marta Manowska zapytała Małgosię o jej przeszłość. Okazuje się, że seniorka przez wiele lat pracowała ze swoim mężem. Połączyła ich pasja do latania. On był pilotem, a ona stewardessą. Niestety, życie napisało swój scenariusz do tej historii. Uczestniczka wyznała, że sama podjęła decyzję o rozwodzie, ale nie chciała podać przyczyny rozstania.

Gdyby nie pewne okoliczności, bylibyśmy razem. To była moja decyzja, nie chciałam kontynuować tego związku - powiedziała Małgorzata.

Manowską ciekawiło, czy w życiu Małgosi był jeszcze jakiś mężczyzna.

Inny facet? Nie, to był pierwszy, jedyny, ostatni mężczyzna. Ale w grupie jest taki jeden duży pan... - przyznała z uśmiechem.

"Sanatorium miłości": Małgosia poszła na randkę z Markiem

Marek już w poprzednich odcinkach opowiadał, że zakochał się od pierwszego wejrzenia w jednej z pań i miał na myśli Małgorzatę. Ewidentnie oboje mają się ku sobie i jest między nimi chemia! W drodze na trening tai chi, mężczyzna przejął inicjatywę i zapytał:

Małgosia i Marek 'Sanatorium miłości'Małgosia i Marek 'Sanatorium miłości' screen vod.tvp.pl/sanatorium-milosci

Co tu zrobić, żebyś mnie polubiła?
Ale ja ciebie lubię - odpowiedziała zawstydzona Małgosia.
A ja myślałem, że nie... - kontynuował Marek.


Kuracjuszka zaprosiła adoratora na randkę. Wieczorową porą poszła do niego do pokoju i powiedziała:

Mam dla ciebie małą niespodziankę. Chciałabym cię poinformować, że wybrałam cię na partnera turnusu.

Marek nie krył radości. Chwycił kobietę w ramiona, mocno ją uścisnął i pocałował w policzek. Następnie udali się na masaż. Para leżała obok siebie nago i oddawała się relaksacyjnym przyjemnościom.

Małgosia i Marek 'Sanatorium miłości'Małgosia i Marek 'Sanatorium miłości' screen vod.tvp.pl/sanatorium-milosci

Po udanym zabiegu mężczyzna czekał na Małgosię z bukietem czerwonych róż. Zapowiada się piękny romans! Ciekawe, co przyniosą następne odcinki. Jak myślicie, Małgosia i Marek są sobie pisani?

JP