Kaczorowska przekonuje fanów, że schudła, bo się zakochała. "Moje ciało zaczęło pięknieć z dnia na dzień". Pokazała zdjęcia. Ciekawa teoria...

Agnieszka Kaczorowska dołączyła do akcji #10YearsChallenge i pokazała, jak zmieniła się na przestrzeni ostatnich 10 lat. Wcześniej opublikowała również fotografię, która pochodzi sprzed 2 lat. I tutaj zmiana jest spektakularna! A co miało na nią wpływ? Okazuje się, że miłość.

Akcja #10YearsChallenge podbiła w ostatnim czasie media społecznościowe. Przypomnijmy, że wyzwanie polega na tym, by zestawić swoje aktualne zdjęcie z tym sprzed równo 10 lat i kolaż tych dwóch fotografii udostępnić na Instagramie. Do gwiazd, które podjęły wyzwanie dołączyła również Agnieszka Kaczorowska. Trzeba przyznać, że ostatnia dekada była dla aktorki pełna zmian. Przede wszystkim gwiazda wyszła za mąż, a już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska na zdjęciu sprzed 10 lat

Agnieszka zamieściła na Instagramie aktualne zdjęcie, które zestawiła z fotografią prosto z zawodów tanecznych. Dodajmy bowiem, że Kaczorowska właśnie w 2009 roku po raz pierwszy wygrała Mistrzostwa Polski, o czym sama zresztą wspomniała w opisie zdjęcia. 

I ja się dołączę do #10yearschallenge. W 2009 roku pierwszy raz wygrałam mistrzostwa Polski. 10 lat później mam swoją szkołę tańca i zdecydowanie więcej uczę niż sama tańczę. To co się nie zmieniło, to że łączę kilka ważnych projektów na raz. Wtedy liceum, nagrania do Klanu i treningi, które pochłaniały 4-5 godzin każdego dnia. Dziś prowadzenie oraz uczenie w @danceworld_by_a_kaczorowska, nagrania do Klanu, swojego programu #BędęMamą oraz różne okresowe projekty bardziej lub mniej medialne. Dziś już wiem jak ważna jest dbałość o życie prywatne, równowaga i harmonia. Kiedyś dzień wolny był męczarnią. Dziś delektuję się byciem żoną i przygotowuję do bycia mamą - napisała.

Agnieszka przyznała więc, że w ciągu ostatnich lat zmieniło się przede wszystkim jej podejście do życia. Obowiązki zawodowe odeszły na drugi plan, a najważniejsza dla aktorki jest dziś rodzina. Internauci w komentarzach pod zdjęciem zasypali wręcz Agnieszkę komplementami. Większość z nich zauważa, że gwiazda w zasadzie nic się nie zmieniła i nadal wygląda pięknie. 

 

Inni natomiast stwierdzili, że 10 lat temu aktorka przesadzała z solarium. Warto w tym miejscu jednak wspomnieć, że tancerki bardzo często muszą korzystać z samoopalacza, gdy występują na zawodach tanecznych dla uzyskania lepszego efektu prezentacji na parkiecie. 

No powiem Ci, że zmieniłaś się pod względem koloru skóry. Ale dżaga jak byłaś tak jesteś.
Jaka solara, zero naturalności na tym pierwszym! Na szczęście świat taneczny też od tego odchodzi, bo to katastrofa, jak to się może podobać. Zdecydowanie teraz wyglądasz dużo lepiej - piszą internauci.

Kaczorowska schudła, bo się zakochała

Co jednak najciekawsze, większą uwagę zwracają dwa inne posty Agnieszki na Instagramie, w których ta pokazała, jak wyglądała jeszcze dwa lata temu. I tutaj zmiana naprawdę jest ogromna. Agnieszka była sporo pulchniejsza, a dziś wprost zachwyca swoją sylwetką. Jak sama przyznała, to nie dieta czy katorżnicze treningi sprawiły, że zyskała lepszą figurę. Co więc wpłynęło na tak spektakularną zmianę wagi? Była to miłość. Kaczorowska wyznała, że gdy na jej drodze pojawił się Maciej Pela, ta w końcu pokochała siebie, co przełożyło się natomiast na utratę wagi. 

Potem pojawił się Maciek Pela. Tak bardzo pokochał całym sercem i dał poczucie bezpieczeństwa, że moje ciało zaczęło pięknieć z dnia na dzień. A teraz to co najważniejsze i związane z tym, że kochacie i szanujecie siebie. Najważniejsze to siebie słuchać i obserwować - napisała.

Przyznacie, że to dość ciekawa teoria. Mówi się bowiem, że zazwyczaj, gdy kobiety są w związku, to wręcz przybierają na wadzę, a nie na odwrót. A spowodowane ma być to faktem, że wówczas więcej czasu spędzają z ukochanym, leżakując często przed telewizorem czy też wychodząc na romantyczne kolacje, a to z kolei oznacza po prostu więcej przyjmowanych pokarmów. 

No cóż, w przypadku Agnieszka wyglądało to jednak inaczej. Zaskakujące!

 
 

Waszym zdaniem, metamorfoza na plus? 

DH