Hailey Bieber w bikini. Te zdjęcia rozwieją wątpliwości odnośnie jej ciąży

Hailey Bieber jest w ciąży? Tak twierdzą internauci, którzy ostatnio uznali wpis mamy Justina Biebera za potwierdzenie plotek. Modelka opublikowała właśnie zdjęcia w odważnym bikini. Chyba wszystko jest jasne.

Związek Justina Biebera i Hailey Bieber nabiera rozpędu. Jeszcze niedawno plotkowano, że piękna modelka i idol nastolatek wkrótce zostaną rodzicami. Teraz wydaje się, że zachwyt fanów był przedwczesny.

Zobacz wideo

Hailey Bieber jednak nie jest w ciąży?

Kiedy na początku roku Pattie Mallette, mama Justina, opublikowała na swoim instagramowym profilu wymowne zdjęcie z synową, internauci nie mieli wątpliwości, że Hailey jest w ciąży. Wszystko przez podpis pod fotografią.

Co za prezent! - napisała mama Biebera.

Fani od razu zaczęli spekulować, że wspomnianym prezentem jest ciąża Hailey Baldwin. Modelka do tej pory nie skomentowała sensacyjnych doniesień. Jednak niedawno na Instagramie pochwaliła się zdjęciami w seksownym bikini. Widać na nich płaski brzuch żony piosenkarza. Czyżby właśnie w ten sposób dała do zrozumienia, że plotki nie spodziewa się dziecka?

 

Hailey Bieber i Justin Bieber - ślub

Na początku lipca 2018 roku Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się. Piosenkarz oświadczył się zaledwie po miesiącu związku. Niespełna trzy miesiące później para wzięła w Nowym Jorku ślub cywilny. Obecnie gwiazdorski duet przygotowuje się do ślubu kościelnego.

AD