Maja Plich pochwaliła się zdjęciem z wanny. W komentarzach burza. "Nie wygląda to dobrze". Odpowiedziała

Maja Plich pokazała zdjęcie, na którym pozuje w bieliźnie. Fotografia i załączony do niej opis wywołały spore zamieszanie. Internauci zarzuci żonie najsławniejszego polskiego detektywa, że nie ma pojęcia, czym jest kobiecość i pewność siebie.

Maja Plich pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje w bieliźnie i jednocześnie siedzi w wannie. Do tej nietuzinkowej fotografii załączyła również wpis, w którym poruszyła tematy dotyczące pewności siebie i kobiecości. 

Kobieta biznesu to przede wszystkim kobieta pewna siebie, znająca swoją wartość oraz swoją moc. Dla mnie to także pewność swojej kobiecości i siły jej rażenia. (...) Nie bójmy się akcentować swojej kobiecości, bo kobieta sukcesu też może być „smacznie” seksowna - czytamy pod zdjęciem.
 

Internauci komentują fotografię Mai Plich 

Fotografia wbrew oczekiwaniom Mai Plich nie spodobała się internautom. Pojawiło się pod nią wiele złośliwych komentarzy, które nie przypadły do gustu żonie Krzysztofa Rutkowskiego

Nie wiem, jakiego sukcesu trzeba, żeby pokazywać cycki i stanik i prać ludziom głowy. W IT zapewniam, że wystarczy ciężka praca, wykształcenie i myślenie. W męskiej branży szacunek dostaje się za pracę, a nie za pozowanie w wannie. 
Gdzie na tym zdjęciu jest pewność siebie, skoro wchodzisz do wanny w staniku. 
W biustonoszu w wannie, serio?
Może mi Pani wyjaśnić dlaczego silna kobieta siedzi ubrana w bieliznę w wannie? Nie wygląda to dobrze...- czytamy w komentarzach. 

Celebrytka nie pozostała obojętne na takie słowa i odpowiedziała. Nie tylko opisała swoje wykształcenie i zawodowe osiągnięcia, ale pochwaliła się też ambitnymi planami na przyszłość.  

Maja PlichMaja Plich Screen majaplich/Instagram

Myślicie, że słowa Mai Plich zamkną dyskusję? 

AG 

Zobacz wideo