Maja Hirsch wróciła na salony. Wyglądała bardzo stylowo, ale my patrzymy na jej twarz. Chyba coś się w niej zmieniło

Maja Hirsch na jakiś czas zniknęła z mediów. Teraz jednak powróciła i jej fani będą mogli oglądać ją w najnowszym serialu TVN, "Zakochani po uszy". Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Maja Hirsch w przeszłości często pojawiała się w mediach. Głównie za sprawą swojego związku z Jackiem Braciakiem, z którym jednak rozstała się w 2015 roku po 13 latach bycia razem. Od tego momentu rzadko bywała na salonach, rezygnowała też z udziału w premierach produkcji, w których grała. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Zobacz wideo

Maja Hirsch na premierze serialu "Zakochani po uszy"

Aktorka pojawiła się na wtorkowej premierze serialu "Zakochani po uszy", który widzowie będą mogli oglądać od 21 stycznia. Nie da się nie zauważyć, że twarz Hirsch nieco się zmieniła. Być może jest to efekt makijażu, jednak nie można wykluczyć, że skorzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Zresztą, oceńcie sami:

Maja Hirsch na premierze serialu "Zakochani po uszy". Zobacz zdjęcia >>>>

Ogólnie 42-letnia Hirsch wyglądała bardzo stylowo. Miała na sobie szeroki męski garnitur w kratę, pod który założyła białą koszulę. Do tego dobrała małą błękitną torebkę, przewieszoną przez ramię, oraz czarne szpilki.

Jak Wam się podoba?

AW