Fani martwią się o Annę Lewandowską. Zwrócili uwagę na jej podkrążone oczy. Trenerka wytłumaczyła przyczynę

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Dlatego jej wygląd zaniepokoił internautów. Zwrócili uwagę na jej podkrążone oczy i wyznali, że się martwią o jej stan zdrowia. Trenerka odpowiedziała.

W życiu Anny Lewandowskiej w ostatnim czasie naprawdę wiele się dzieje. Rozkręca firmę, prowadzi bloga, nagrywa programy z ćwiczeniami i przede wszystkim zajmuje się wychowywaniem Klary. Nic więc dziwnego, że jej fanów zaniepokoił jej wygląd.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska ma problemy ze zdrowiem

Jedna z internautek zwróciła uwagę, że "Lewa" od jakiegoś czasu ma mocno podkrążone oczy. Doradziła jej zrobienie badań na tarczycę.

Pani Aniu, zalecam zrobienie badań na tarczycę. Zwróciłam już od dawna uwagę na podkrążone, opuchnięte oczy. Pozdrawiam - napisała.
 

Lewandowska szybko odpowiedziała i zapewniła fanów, że czuje się bardzo dobrze i nie mają oni powodów do niepokoju. Trenerka dba o swoje zdrowie i regularnie się bada. Dodała też, że taka jej uroda i od zawsze ma podkrążone oczy:

Hehe tarczyca i wszystkie hormony w bardzo dobrym porządku. Akurat badania robię baaaaardzo często. A moje oczy... tak mam od zawsze, taka uroda. Ach, i dodatkowo przypomnę, że jestem (w dalszym ciągu) młodą mamą. Resztę pozostawiam bez komentarza. Hihi [...] takie oczy mam nawet na zdjęciach w wieku 13 lat - odpisała.

Jednak to nie koniec jej argumentów. Przyznała, że jest bardzo zajęta i opisała, co zrobiła w ciągu jednego dnia. Nie ukrywa, że czuje zmęczenie.

Dzisiaj zdążyłam być w 10 miejscach, napisać post na bloga, skontrolować firmy, odpisać na maile, być na spotkaniach, zrobić swój trening, zrobić trening innym i pobyć z córeczką.... Tak, jestem czasem zmęczona - przyznała szczerze.

Jak widać nie ma powodów do niepokoju. Jedynie można doradzić Ani, żeby trochę przystopowała i zwolniła tempo.

AW

Więcej o: