Natalia Siwiec pręży się w kusym bikini. Fani patrzą tylko na jej tatuaż na pupie. "Co to za tandeta?"

Natalia Siwiec wypoczywa wraz z mężem w Meksyku. Gwiazda pochwaliła się w sieci dość odważnym zdjęciem w bikini, na którym możemy dostrzec nietypowy tatuaż gwiazdy. Co on przedstawia?

Natalia Siwiec noc sylwestrową spędziła w towarzystwie ukochanego męża, Mariusza Raduszewskiego, w Meksyku, a dokładniej w samym sercu Tulum. Ich rajskie wakacje nadal trwają, a Instagram modelki obfituje w mnóstwo zdjęć. Natalia chętnie publikuje w sieci odważne fotki w samym bikini. Figura gwiazdy zachwyca! Jednak największą uwagę zwrócił pewien szczegół na ciele Siwiec, który można dostrzec na jednej z fotografii. Wiedzieliście, że Siwiec ma tatuaż na pupie? 

Natalia Siwiec ma tatuaż na pupie

Natalia Siwiec zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które w jednej chwili rozgrzało internautów. To za sprawą tatuażu, o którym nie wszyscy dotychczas wiedzieli. Fani zaczęli więc dopytywać Natalię o to, co tak naprawdę znajduje się na jej pośladku. 

Mnie interesuję, co tam jest dokładnie wydziarane na tym pięknym tyłku.
Co to za tandeta na d*pie? - piszą internauci.

Na komentarz Natalii w tej sprawie nie musieliśmy zbyt długo czekać. Jednak odpowiedzi gwiazdy były dość rozbieżne. 

Kobieta w masce.
Deflin - pisała Natalia.

Jak widać, Natalia chyba sama nie jest pewna tego, co przedstawia jej tatuaż. Po uszach można również wnioskować, iż być może jest to królik? O 100% pewność jednak nam trudno. 

Natalia SiwiecNatalia Siwiec Instagram/@nataliasiwiec.official

A Wy, co tam dostrzegacie? 

DH

Więcej o:
Copyright © Agora SA