Małgorzata Kożuchowka bez makijażu oddaje się relaksowi w SPA. Towarzyszy jej siostra. Podobne?

Małgorzata Kożuchowska kilka dni temu odwiedziła SPA. Zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. Towarzyszyła jej siostra Maja.
Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska rzadko pokazuje swoich bliskich na Instagramie. Najczęściej na jej profilu pojawia się syn, 4-letni Jasiu. Teraz jednak pokazała siostrę Maję, z którym pojechała do Zakopanego, gdzie odwiedziły SPA.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu z siostrą

Kożuchowska nie ukrywa, że uwielbia, kiedy ktoś się nią zajmuje. Dla niej każda chwila w rękach profesjonalistów jest ważna i wpływa na nią pozytywnie.

Przed świętami i po świętach, przed nartami i po nartach, zawsze! Dwie godziny w raju dla zmysłów... z siostrą, mamą, przyjaciółką. Zrelaksowana, wymasowana, wypoczęta! Wracam do codziennych obowiązków! - napisała na Instagramie. 

Małgorzata Kożuchowska z siostrą. Zobacz zdjęcia >>>>

Aktorce towarzyszyła siostra Maja, która z zawodu jest przedszkolanką i od kilku lat mieszka we Francji.Nie ukrywają, że łączy je silna więź i zawsze mogą na siebie liczyć. Po zdjęciu widać, że dobrze się razem bawiły, a humory im dopisywały. Obie pokazały się bez makijażu i zebrały mnóstwo komplementów.

Świetne jest to, że natura zawsze się obroni.
Piękne dziewczyny, miło popatrzeć.
Jak fajnie mieć siostrę - piszą. 

Internauci zachwycają się także naturalnością Małgorzaty Kożuchowskiej. Gratulują jej, że nie poddała się modzie na poprawianie urody i pięknie się starzeje. A Wam jak się podoba? Zgadzacie się z nimi?

AW