Zenon Martyniuk nie musi martwić się emeryturą. Inni mogą mu tylko pozazdrościć! "Jest kozakiem"

Zenon Martyniuk, w porównaniu do innych gwiazd, może spodziewać się wysokiej emerytury. Artysta każdego miesiąca opłaca składkę w wysokości 4 tys. złotych.
Zobacz wideo

Wielu polskich artystów jest niezadowolonych ze swoich niskich emerytur. Rudi Schuberth określił swoje 1200 złotych żenadą. W jeszcze gorszej sytuacji jest Krzysztof Cugowski, który otrzymuje zaledwie 570 złotych miesięcznie. Zaś Maryla Rodowicz musi zadowolić się ok 1000 złotych.

Zenon Martyniuk pochwalił się wysoką emeryturą

Okazuje się, że na swoją emeryturę nie będzie musiał narzekać Zenon Martyniuk. Król disco-polo zdradził w rozmowie w Wp.pl, że każdego miesiąca opłaca składkę w wysokości 4 tys. złotych.

Nie dostaję żadnych pisemek. Tak naprawdę nie interesowałem się tym. Ja co miesiąc opłacam składkę w wysokości 4 tys. zł, ale na szczęście na razie sporo koncertuję i nie mam zamiaru iść na emeryturę. Zobaczymy, jak będzie jak przyjdzie na to czas - zdradził Martyniuk.

Dziennikarz stwierdził bez namysłu, że na tle kolegów z branży Zenek jest kozakiem. Musimy się pod tym podpisać. 

Dodajmy, że Martyniuk jest obecnie jednym z najlepiej zarabiających polskich artystów. Z samych koncertów otrzymuje rocznie ok 5 milionów złotych. Do tego dochodzą prywatne występy i bardzo dobra sprzedaż płyt.

To się nazywa życie na poziomie :)

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.