Małgorzata Rozenek pokazała gorące zdjęcia z wakacji. "Perfekcyjna" dawno nie pokazywała się w takim wydaniu

Małgorzata Rozeznek postanowiła powitać 2019 rok w Tajlandii. Gwiazda regularnie wrzuca do sieci coraz gorętsze zdjęcia ze swoich egzotycznych wakacji.

Podczas gdy większość Polaków musi znosić coraz niższe zimowe temperatury, celebryci uciekają przed mrozem do ciepłych krajów. Do ich grona zalicza się Małgorzata Rozenek. Gwiazda TVN od kilku dni przebywa w Tajlandii. Na egzotyczne wakacje "Perfekcyjna" wybrała się z Radkiem Majdanem oraz synami - Stanisławem i Tadeuszem.

Zobacz wideo

W minionym roku kolorowa prasa regularnie donosiła o rzekomej ciąży Małgorzaty Rozenek. Gwiazda bardzo długo opierała się przed komentarzem, a co ciekawe, na początku sama podsycała plotki o swoim domniemanym błogosławionym stanie.

Małgorzata Rozenek na wakacjach w Tajlandii

Najnowsze zdjęcia "Perfekcyjnej" z tajlandzkich wakacji definitywnie potwierdzają jednak, że Rozenek nie jest w ciąży. Co więcej, 40-latka prezentuje się w bikini bardzo seksownie. Takiej figury pozazdrościłaby jej niejedna młodsza koleżanka.

MAŁGORZATA ROZENEK NA WAKACJACH W TAJLANDII. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Odkąd Rozenek wypoczywa w Azji, na jej Instagramie codziennie pojawiają się gorące zdjęcia z wakacji. Na większości z nich, "Perfekcyjna" jest ubrana tylko w strój kąpielowy. Gwiazda pokazała też, jak Radek spędza czas z jej synami. Wygląda na to, że panowie mają ze sobą bardzo dobry kontakt.

A wam jak podoba się "Perfekcyjna" w wakacyjnym wydaniu?