Elżbieta Romanowska podczas Sylwestra zaliczyła sporą wpadkę. Wszyscy patrzyli tylko na jej biust. Gwiazda przesadziła z bronzerem

Elżbieta Romanowska pojawiła się na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" telewizji Polsat w roli konferansjerki. Niestety, aktorka zaliczyła dość sporą wpadkę. Tym razem przesadziła z konturowaniem biustu.

Telewizja Polsat zaprosiła widzów na "Sylwestrową Moc Przebojów" do Chorzowa. Na scenie Stadionu Śląskiego pojawiło się mnóstwo gwiazd, w tym m.in. Maryla Rodowicz czy Michał Szpak. Pracowicie minioną noc spędziła również Elżbieta Romanowska, która tej nocy pełniła rolę konferansjerki, zapowiadając występy artystów czy też zachęcając do składania życzeń noworocznych. Aktorka postawiła na dość odważną stylizację, która mocno wyeksponowała jej biust. 

Zobacz wideo

"Sylwestrowa Moc Przebojów". Elżbieta Romanowska zaliczyła wpadkę

Wygląda na to, że Elżbieta Romanowska chciała trochę dopomóc naturze i dodatkowo podkreśliła swój dekolt. Prawdopodobnie użyła do tego dość sporej ilości bronzera. Efekt konturowania nie prezentował się zbyt dobrze. Z pewnością wpływ na to miało także oświetlenie sceny, które powodowało, że każdy, chociażby najmniejszy, szczegół został dostrzeżony przez telewidzów.

Biust Elżbiety Romanowskiej w pewnych momentach wyglądał po prostu nienaturalnie. Ciemna barwa bronzera w nienaturalny sposób odznaczała się od koloru skóry aktorki. Nie wiadomo jednak, czy w pełni jest to wina bronzera, a może kreacji, czy też wspomnianego powyżej oświetlenia. 

Myślicie, że Romanowska nie zauważyła wcześniej, że wygląda to dość nieciekawie? A może zabrakło już czasu na jakiekolwiek poprawki? 

DH

Więcej o:
Komentarze (144)
Elżbieta Romanowska podczas Sylwestra zaliczyła sporą wpadkę. Wszyscy patrzyli tylko na jej biust. Tym razem przesadziła z bronzerem
Zaloguj się
 • Gość: ewi

  Oceniono 146 razy 124

  Prezenterka na Sylwestrze przebierała się kilka razy, i tylko raz miała na sobie kreacje w której odkryte były całe ramiona.Ale czy coś się stało ?Jest przemiła i tylko to się liczy.Dla mnie w każdej kreacji wyglądała elegancko.Trzeba mieć to coś, wtedy ubiór to tylko dodatek.

 • tedek1

  Oceniono 129 razy 109

  Co to za różnica czy miała bronzer czy inne dziadostwo. Sylwester jest od zabawy a nie od oceniania czy ktoś miał to czy owo.

 • Gość: Hanka

  Oceniono 106 razy 86

  Wy pożal się Boże redaktorzy, idźcie do dobrego psychiatry, bo coś z wami nie halo. Wszędzie wietrzycie sensację i wpadki co za idioci z was. Wygladala super i żadnej wpadki nie było, to tylko wasze chore postrzeganie rzeczywistosci

 • Gość: Kasia

  Oceniono 69 razy 61

  wymyslony problem

 • mjwpu

  Oceniono 73 razy 55

  GW - hejterzy. Tylko kwekają, cycki za małe, cycki za duże........ a idźcie wy w e wszystkie diabły!

 • Gość: gosc

  Oceniono 63 razy 53

  Może lubi Big Cyc. A w ogóle to przesympatyczna, ciepła i urocza osoba.

 • Gość: Gość

  Oceniono 67 razy 49

  Bardzo ładnie wyglądała. Super babka, b.ją lubię.

 • vargur09

  Oceniono 49 razy 37

  wesoła i sympatyczna kobieta, spory biust, czego się przypierd***alacie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX