Elżbieta Romanowska podczas Sylwestra zaliczyła sporą wpadkę. Wszyscy patrzyli tylko na jej biust. Gwiazda przesadziła z bronzerem

Elżbieta Romanowska pojawiła się na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" telewizji Polsat w roli konferansjerki. Niestety, aktorka zaliczyła dość sporą wpadkę. Tym razem przesadziła z konturowaniem biustu.

Telewizja Polsat zaprosiła widzów na "Sylwestrową Moc Przebojów" do Chorzowa. Na scenie Stadionu Śląskiego pojawiło się mnóstwo gwiazd, w tym m.in. Maryla Rodowicz czy Michał Szpak. Pracowicie minioną noc spędziła również Elżbieta Romanowska, która tej nocy pełniła rolę konferansjerki, zapowiadając występy artystów czy też zachęcając do składania życzeń noworocznych. Aktorka postawiła na dość odważną stylizację, która mocno wyeksponowała jej biust. 

Zobacz wideo

"Sylwestrowa Moc Przebojów". Elżbieta Romanowska zaliczyła wpadkę

Wygląda na to, że Elżbieta Romanowska chciała trochę dopomóc naturze i dodatkowo podkreśliła swój dekolt. Prawdopodobnie użyła do tego dość sporej ilości bronzera. Efekt konturowania nie prezentował się zbyt dobrze. Z pewnością wpływ na to miało także oświetlenie sceny, które powodowało, że każdy, chociażby najmniejszy, szczegół został dostrzeżony przez telewidzów.

Biust Elżbiety Romanowskiej w pewnych momentach wyglądał po prostu nienaturalnie. Ciemna barwa bronzera w nienaturalny sposób odznaczała się od koloru skóry aktorki. Nie wiadomo jednak, czy w pełni jest to wina bronzera, a może kreacji, czy też wspomnianego powyżej oświetlenia. 

Myślicie, że Romanowska nie zauważyła wcześniej, że wygląda to dość nieciekawie? A może zabrakło już czasu na jakiekolwiek poprawki? 

DH

Więcej o: