Maria Dębska seksowniejsza od samej Kurdej-Szatan. Ogromny dekolt i brak stanika? Wiadomo było, jak to się skończy

Maria Dębska była główną gwiazdą poniedziałkowej premiery filmu "Pech to nie grzech". W czerwonej kreacji z dużym dekoltem nie miała konkurencji.

Maria Dębska ma swoje 5 minut w show-biznesie. Jeszcze niedawno średnio znana córka reżyserki Kingi Dębskiej ostatnio jest angażowana w coraz więcej projektów. Dębska występuje m.in. w serialu Polsatu "W rytmie serca", a teraz zagrała główną rolę w komedii romantycznej "Pech to niech grzech" u boku Mikołaja Roznerskiego, Barbary Kurdej-Szatan i Tomasza Karolaka

Maria Dębska na premierze filmu "Pech to nie grzech"

Na poniedziałkowej premierze filmu "Pech to nie grzech" Maria Dębska zaprezentowała się w czerwonej, seksownej kreacji do kostek. Tak wydekoltowana sukienka wymagała rezygnacji ze stanika, co skończyło się w wiadomy sposób: gdy aktorka stanęła bokiem, fotoreporterzy uchwycili widok jej piersi. 

MARIA DĘBSKA - ZDJĘCIA >>>

Do czerwonej sukienki aktorka dobrała czarną kopertówkę i sandałki. W kwestii biżuterii postawiła na minimalizm, ograniczając się do długich, eleganckich kolczyków. Jak Wam się podoba jej stylizacja? 

Zobacz wideo

WJ

Więcej o: