Natalia Siwiec pokazała zdjęcie z nowego domu. Łazienka robi ogromna wrażenie. "Ale piękne lustro!"

Natalia Siwiec pochwaliła się selfie zrobionym w łazience nowego domu. Modelka zdradziła, że przeprowadzka wciąż trwa.
Zobacz wideo

Natalia Siwiec jakiś czas temu wyznała, że niebawem przeprowadzi się do nowego domu. Jest to zrozumiałe. Do tej pory mieszkała w tradycyjnym, niewielkim mieszkaniu. Jednak teraz, kiedy jej rodzina się powiększyła, a Mia szybko dorasta, przyda się większe gniazdko.

Natalia Siwiec pokazała zdjęcie z nowego domu

Na Instagramie Natalii pojawiło się zdjęcie zrobione w łazience, na którym modelka pozuje w ręczniku i z maseczką na twarzy. Fani od razu zasypali gwiazdę pytaniami, czy to łazienka z nowego domu. Siwiec potwierdziła.

Z komentarzy wynika jednak, że Natalia, Mariusz i Mia są dopiero w trakcie przeprowadzki i jeszcze w pełni się nie urządzili.

Już w nowym domku? - zapytała internautka.
Jedną nogą - odpowiedziała Siwiec.

Fanki najbardziej zachwyciło lustro. I nic w tym. Jest bardzo duże i ozdobione lampkami. Natalia zdradziła, że zostało wykonane na specjalne zamówienie. W odbiciu widać zaś modną, minimalistyczną wannę

 

Kilka miesięcy temu modelka zdradziła, w jakim stylu urządza nowy dom.

Dom aranżuję z projektantką, ale ja miałam na to wizję. Będzie w stylu… chyba eklektyzm. Pokoik Mii w końcu będzie różowy. Kiedyś zapierałam się, a teraz polubiłam róż. Chyba tak zawsze jest, jak rodzi się dziewczynka. Najpierw rodzice wzbraniają się przed różem. Ale oczywiście mówię o pudrowym różu, nie mówimy tu o takim mocnym - wyznała w rozmowie z Jastrzabpost.

Coś nam się wydaje, że to bardzo stylowy, modnie urządzony dom. Jesteście ciekawi, jak wygląda? My bardzo!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o: