Klaudia Halejcio najgorzej ubraną gwiazdą na pokazie Wolińskiego? Dół stylizacji zepsuł cały efekt

Pokaz Dawida Wolińskiego przyciągnął mnóstwo gwiazd. Jedną z nich była Klaudia Halejcio. Aktorka chciała wyglądać modnie i oryginalnie. Niestety, to, co założyła na siebie, woła o pomstę do nieba!

Imprezy branżowe są zawsze doskonałą okazją do tego, by przypomnieć fotoreporterom i fanom o swoim istnieniu. Czerwony dywan, ścianka, wystudiowany uśmiech i błysk fleszy. Każda aspirująca celebrytka zabiega o to, by regularnie pojawiać się na podobnych spendach. 

Klaudia Halejcio - zobacz galerię >>>>

Śmiało można powiedzieć, że do tego grona należy Klaudia Halejcio. 28-latka kojarzona jest głównie z występów w wielu polskich serialach. Ma też grono wiernych fanów, którzy wzdychają do jej wdzięków. Trzeba przyznać, że aktorka jest śliczną kobietą, która zachwyca swoją urodą.

Klaudia Halejcio - modowa wpadka

Niestety, choć zazwyczaj stawia na odważne stylizacje, które odsłaniają jej ponętne ciało, tym razem przeszła samą siebie. Na pokaz Dawida Wolińskiego założyła dość osobliwą kreację. Do różowych spodni z wysokim stanem założyła czarny golf ze sporą falbaną przy pasie.

Choć celebrytka wyglądała jak ofiara mody, trzeba przyznać, że wie, jak flirtować z obiektywem. Co sądzicie o jej wyglądzie?

AD

Więcej o: