Justyna Żyła ma swój program - znamy szczegóły. Celebrytka będzie godzić skłócone ze sobą małżeństwa! Szykuje się hit?

Justyna Żyła poprowadzi swój pierwszy autorski program - "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!". Okazuje się, że celebrytka będzie pomagać uczestnikom rozwiązywać ich życiowe problemy.
Zobacz wideo

Justyna Żyła szturmem wdarła się w kręgi polskiego show-biznesu. Wszyscy chyba pamiętamy jej publiczne rozstanie z byłym już mężem, Piotrem Żyłą. Kobieta rozpętała prawdziwą medialną burzę, gdy w sieci publikowała kolejne kontrowersyjne szczegóły dotyczące ich życia prywatnego. Nie wszystkim się to wówczas spodobało, lecz Justyna zyskała również i sporą rzeszę fanek, które wspierały ją po rozpadzie małżeństwa. Niedawno media obiegła informacja, iż Żyła otrzymała propozycję poprowadzenia własnego programu. Teraz informacje te są już w pełni potwierdzone, a zdjęcia do show właśnie wystartowały. 

Justyna Żyła dostała własny program - o czym będzie?

Justyna Żyła poprowadzi program pt.: "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!". Tytuł już wzbudza sporo kontrowersji, ponieważ w pewnym stopniu nawiązuje do tego, co jeszcze niedawno robiła w mediach sama celebrytka. Okazuje się, że w show Żyła pomagać będzie uczestnikom rozwiązywać ich konflikty na rozmaitych płaszczyznach. Program ma bowiem na celu zachęcenie bohaterów do zwierzeń na temat swoich problemów, by następnie mogły zostać one wyjaśnione z drugą stroną sporu. Pierwszy odcinek show Justyny widzowie zobaczą już 18 grudnia o godzinie 22:00 na antenie telewizji Active Family.

Bohaterowie zgłaszający się do tego programu zdecydowali się na trudny krok. Chcą dać sobie szansę na rozwiązanie konfliktu, czy też ważnych dla nich, bolących ich spraw. Konfrontacja ma oczyścić atmosferę. Ma pomóc ludziom wyjaśnić sobie liczne niedopowiedzenia i żale, które ich gryzą. Bez owijania w bawełnę. Justyna będzie ich wspierać i namawiać do szczerej rozmowy. Bo przecież lepsza najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo – podsumowuje Przemek Petryszyn, Prezes R.D.F. Entertainment, właściciela kanału Active Family.

Uważacie, że Justyna Żyła to odpowiednia osoba w roli prowadzącej tego typu program? Koniecznie zobaczcie galerię, gdzie znajdziecie zdjęcia prosto z planu do nowego show celebrytki.

Będziecie oglądać "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!"?

DH

Więcej o: