Wszyscy myśleli, że Justyna Żyła pojawiła się pod skocznią, żeby kibicować Piotrowi. A ona nagrywała tam program! Jest zdjęcie z planu

Justyna Żyła dostała własny program. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu show.
Zobacz wideo

Odkąd Justyna Żyła wkroczyła do polskiego show-biznesu, media nieustannie komentują to, czym będzie się dokładnie zajmować. Pojawiły się plotki, że napisze książkę kucharską, książkę o skoczkach narciarskich, a nawet takie, że otworzy własną restaurację. Tymczasem okazuje się, że celebrytka dostała własny program!

Justyna Żyła dostała program

Niedawno Justyna pojawiła się w Wiśle, gdzie odbył się konkurs skoków narciarskich Pucharu Świata. Fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia pod skocznią, a na Instagramie Żyły nie zabrakło relacji z tego miejsca. Wszyscy byli przekonani, że obecność Justyny była spowodowana tym, że chciała kibicować Piotrowi. Okazuje się jednak, że celebrytka nagrywała tam swój program. 

Na profilu Active Family TV pojawiło się zdjęcie Justyny zrobione właśnie w dniu konkursu skoków narciarskich z następującą informacją:

Razem z Justyną Żyłą przygotowujemy dla Was nowy, zaskakujący program! Praca wre! Efekty już niebawem na naszej antenie! - czytamy na fanpage'u telewizji.

Niestety, szczegóły współpracy Justyny z telewizją nie są znane. Przypomnijmy jednak, że Żyła ma doświadczenie pracy przed kamerą. Od jakiegoś czasu prowadzi vloga kulinarnego "UwaŻyła". Jesteście ciekawi, jak wypadnie w tym projekcie?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: